banner203

Erdem'den önemli çağrı

Erdem'den önemli çağrı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem, 2022-2023 eğitim öğretim yılı başlarken yaptığı açıklamasında eğitim camiasının neferi öğretmenler ve öğrencilere başarı diledi. 

ALTSO Başkan Adayı Erdem, eğitim öğretim döneminin 12 Eylül Pazartesi günü büyük bir heyecanla başlayacağını söyledi.  ‘Ülkemizin geleceği gençler ve çocuklarımızın yetiştirilmesinde okullarımız ve eğitimcilerin rolü çok önemlidir.’ diyen  Erdem şu ifadeleri kullandı:  ‘Ülkesini seven bir birey ve iş insanı olarak, eşim ve şahsım adına yaptırdığım Sema-Eray Erdem Ortaokulu başta olmak üzere bugüne kadar eğitime hizmetten hiç kaçmadım. Bundan sonra da eğitime hizmetlerim sürecektir.  ALTSO’nun üstlendiği eğitim vizyonu ise Alanya’mızda çok önemlidir ve geliştirilerek devam edecektir. Bu duygular ile yeni eğitim öğretim döneminin ülkemize, şehrimize ve eğitim sektörüne hayırlı olmasını dilerim. ‘ 

banner111


Turizmci aday Eray Erdem, okulların açılması sürecini veliler ve öğrenciler açısından da değerlendirdi. Erdem, ‘Kırtasiyelerimiz, okul forması satan mağazalarımız hazırlıklarını yaptı ve velilerimizi bekliyor. Temenni ederim ki bu süreçte dayanışma içinde okul ihtiyaçları karşılanır. Yerel işletmelerimiz her türlü ihtiyacı karşılayacak olanağı vatandaşlarımıza sunacaktır’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83