Gözler Alanya Akdağ'a çevrildi!

Rusya'nın önde gelen tur operatörlerinden Pegas ve Coral'ın, Türkiye'ye kayak turları başlatıyor. Bu karar sonrası gözler Alanya Akdağ’a çevrildi.

Gözler Alanya Akdağ'a çevrildi!
     
Türkiye'ye kayak turları başlatmaya karar veren Coral Travel, Kayseri ve Erzurum'a charter uçuşlar planladı. Coral Travel Halkla İlişkiler Müdürü Marina Makarkova, 27 Aralık'ta başlayacak olan uçuşların 18 Mart 2021'e kadar devam edeceğini açıkladı. Makarkova, Royal Flights ile Moskova'dan yapılacak uçuşların çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere, haftada iki uçuş şeklinde icra edileceğini belirtti.

St Petersburg-Erzurum uçuşlarına da başlayacak

Makarkova, şirketin ayrıca 3 Ocak-28 Mart tarihleri arasında St. Petersburg'dan Erzurum'a da operasyon yapacağını duyurdu. Cumartesi günleri yapılacak uçuşlar da yine Royal Flights ile gerçekleştirilecek.

Pegas Touristik de başlıyor

Rusya'dan Kayseri ve Erzurum'a kayak turları başlatan bir başka şirket ise Pegas Touristik. 27 Aralık tarihinden itibaren Nordwinds ile Moskova'dan Erzurum ve Kayseri'ye uçacak olan şirket, uçuşlarını 28 Mart 2021 tarihine kadar devam ettirecek. Pegas Touristik ayrıca, Uludağ ve Kartalkaya kayak merkezlerine de, Moskova, St Petersburg, Rostov ve Kazan'dan İstanbul aktarmalı turlar düzenleyecek.

Gözler Akdağ’da

Alınan kararlar sonrası Alanya’da gözler Akdağ Kayak Merkezi’ne çevrildi. Uzun süredir çalışmaların devam ettiği Akdağ da bu karardan yararlanabilirse, Alanya’da kış turizminin artacağını belirten turizmciler, yetkililerin bu konunun üzerinde durması gerektiğini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 12:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83