'Hangi kategoride olacağımıza kendimiz karar vereceğiz'

'Hangi kategoride olacağımıza kendimiz karar vereceğiz'
Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer; Alanya Pansiyoncular ve Lokantacılar Odası Başkanı Hüseyin Demirci, Alanya Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, Alanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuri Demir'i ziyaret etti.

Ziyaretler ile ilgili olarak açıklama yapan Kaymakam Ürkmezer “Toplumsal hayatımızın yapı taşlarından olan Odalarımızın başkanlarına hem iade hem de istişare anlamında ziyarette bulundum. Özellikle Cumhurbaşkanımızın açıklamaları ile belirlenen kademeli normalleşmeye ilişkin görüş alışverişinde bulunduk.

Şehrimiz halen yüksek riski temsil eden Turuncu iller listesinde ve buna göre belirlenen bazı normalleşme adımları başladı. Ancak; bundan sonra önümüzde kırmızı kategoriye düşme riski veya sarı kategoriye çıkma ihtimali var. Bunlardan hangisi olacağına bizlerin tutum ve davranışları yön verecek. Burada da başta esnaflarımız olmak üzere hepimize görev düşüyor.

Lütfen herkes belirlenmiş olan kurallara sıkı sıkıya uysun ve maske  mesafe  ve hijyen  tedbirlerini elden bırakmasın, çevrelerine de bu konuda örnek olsun. Bu vesile ile bu zor dönemde hepimize destek veren tüm Oda’lara ve değerli başkanlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 18:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83