İtirazı reddedilen Bilal Gömeç’ten açıklama var

İtirazı reddedilen Bilal Gömeç’ten açıklama var

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Bilal Gömeç, İl Seçim Kurulu’nun yaptığı itirazı reddederek Alanya İlçe Seçim Kurulu’nun kararını onaylaması sonrası bir açıklama yaparak, karara saygı duyduğunu ve sonuçların Alanya ticaretine hayırlı olmasını diledi. 

banner111

Gömeç’in açıklaması şöyle:

"Kamuoyuna saygılarımla,

1-) 5 Kasım günü yapılan seçimlerde
 7. Komitenin beraberlikle sonuçlanmasından ardından , seçim alanında yapılan kura çekiminin sonucunda kırmızı gruptan çalışma arkadaşlarımız Meclis üyesi olarak kuradan çıktı. 07 Kasım Pazartesi günü Sn. Eray Erdem ve ekip arkadaşları yani mavi grup sonuçlara itiraz etti.

Bizim seçim alanında yapılan sonuçlara herhangi bir itirazımız olmadı.

İtiraz ettikten sonra da, sanki ilk biz itiraz etmişiz gibi komuoyunu yanlış yönlendirip algı oluşturuldu.

2-) Eray Erdem ve Ekip arkadaşlarının yaptığı itiraz sonucunda tekrar kura çekilmesine karar verildi ve seçim sonucu değişti. Kazandığımız Meclis üyemizin bir tanesi Meclise giremedi.
Bizde gece gündüz çalışmış, emek harcamış, kuradan da çıkmış ve Meclis Üyesi olmuş arkadaşımızın Meclis üyeliğinin hakkını savunmak İçin hakkımızı Antalya İl Seçim kurulunda aradık.

Biz her zaman olduğu gibi, şeffaf, dürüst ve ilkeli davranıp kesinlikle kamuoyunu yanlış yönlendirecek söylemlerde bulunmadık.

Antalya İl seçim kurulunun  kararına saygı duyuyoruz , Seçim sonucunun Alanya Ticaretine hayırlı olmasını diliyorum."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83