banner203

Mahmutlar CHP, yeni temsilcilik ofisine taşındı

CHP Mahmutlar Mahalle temsilciliğinin, yeni hizmet ofisinin tanıtımı dolayısıyla düzenlediği etkinliğe coşkulu bir katılım oldu.

Mahmutlar CHP, yeni temsilcilik ofisine taşındı

CHP Mahmutlar Mahalle temsilciliği yeni hizmet ofisinin tanıtımı dolayısıyla bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe Antalya milletvekilimiz Rafet Zeybek, önceki dönem CHP milletvekili Tuncay Ercenk, Göktepe belediye başkanı Mustafa Doğan, CHP ilçe başkanı Coşkun Karadağ, ilçe yöneticileri, kadın kolları başkanı Didem Karagöz, gençlik kolları başkanı Birkan Ceylan ve pek çok partili katıldı.


Mahmutlar Mahalle temsilcisi Mehmet Çubuk’un ardından gençlik kolları başkanı Birkan Ceylan, kadın kolları başkanı Didem Karagöz, ilçe başkanı Coşkun Karadağ ve milletvekili Rafet Zeybek birer konuşma yaptılar. 
Başkan Karadağ; Mahmutlar’ın kalabalık bir nüfusa sahip olduğunu ve daha çok hizmet alması, bir hastane ve kültür merkezi yapılması gerektiğini söyledi.
Milletvekili Zeybek de ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek hukuk ve eğitim sistemindeki bozukluklar, toplumsal kutuplaşma ve ekonomik krizin çözümü için bir an önce erken seçime gidilmesi gerektiğini belirtti.


 

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83