Mehmet Şahin'den Zafer Partisi'ne ziyaret

Mehmet Şahin'den Zafer Partisi'ne ziyaret

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ekip arkadaşları ile birlikte Zafer Partisi’ne Alanya İlçe başkanı ve yönetiminin daveti üzerine ziyaret gerçekleştirdi. 

ŞAHİN, SİYASETİN İLGİ ODAĞI

Parti yönetimlerinin daveti üzerine Yeniden Refah Partisi, Anavatan Partisi ve sonrasında Zafer Partisi’ne gerçekleştirdiği ziyaretler Mehmet Şahin’in, siyasetin ilgi odağı olduğu yorumlarını beraberinde getirdi. 

BİZE GÜVENEN, DEĞER VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

banner111

Şahin konu ile ilgili  “Geçtiğimiz haftalarda Yeniden Refah Partisi ve Anavatan Partisi ilçe yönetimlerinin daveti üzerine ekip arkadaşlarımla birlikte  kendilerine ziyaret gerçekleştirip hoş sohbetleri ile gündemi değerlendirdik. Bugün de Zafer Partisi ilçe teşkilatına, yönetiminin daveti üzerine bir ziyaret gerçekleştirdik. Nazik davetleri ve samimi sohbetleri için ilçe başkanı Sayın Mehmet Yıldırım ve yönetimine çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Yerel seçimler, gündemde bile yokken Alanya Belediye Başkanlığı’na talip olduğumu saygıdeğer kamuoyu ile paylaşmıştım. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de kimseyi kimseden ayırmadan, doğrudan ayrılmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Toplumda da bunun karşılığını görüyoruz. Siyasi partilerimizin, parti yöneticilerimizin de bizlere gösterdikleri teveccüh ortada. Bize güvenen, bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Biz  hedeflediğimiz yolda Alanya’mıza hakettiği hizmeti sunmak için  yürümeye devam edeceğiz ” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83