banner203

Mehmet Şahin gençlerle buluştu

Mehmet Şahin gençlerle buluştu

2013 yılında ALTSO Başkanı olarak seçildiği zaman başlattığı ve geleneksel hale getirdiği kahvaltılı istişare toplantılarına görevi bıraktıktan sonra da devam eden Şahin, Alanya’nın çözüm bekleyen sorunlarını konuşmak ve Belediye Başkanı seçildiğinde gerçekleştireceği projeleri aktarmak için Gençlerle biraya geldi.  

Toplumun her kesimiyle Alanya’yı daha yaşanabilir hale getirmek, Alanya’nın marka değerini arttırmak için fikir alışverişinde bulunan Mehmet Şahin, kahvaltılı istişare toplantılarında katılımcıların talep ve sorunlar ile ilgili çözüm önerilerini almaya devam ediyor.

2024 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için ilk günden itibaren yüksek tempo ile sahada çalışmalarına devam eden Şahin’in bu temposu takdirle karşılanıyor. Her geçen gün de çalışma temposunu yükselten Şahin, geleneksel hale getirdiği kahvaltılı istişare toplantıları kapsamında gençlerle bir araya geldi. Oldukça interaktif bir toplantı gerçekleştiren Şahin’in programına yoğun ilgi oldu. 

ŞAHİN: GENÇLERİMİZE SÖZ HAKKI, MASADA YER VE ETKİ ALANI VEREREK ALANYA’MIZ İLE BULUŞMALARINI SAĞLAYACAĞIZ. 

banner111

Konu ile ilgili Şahin, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Gençliğe Hitabesi’nde Türk Gençliğinin ödevinin Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumak olduğunu açık bir şekilde belirtmiştir. Atamızın “Bütün Ümidim Gençliktedir.” sözünden hareketle gençliğe karşı bizlerin de büyük ödevleri olduğunun bilincindeyiz. ALTSO başkanlığı döneminde de bu düsturla hareket ederek gençlerimize önem verdim. Onların taleplerini dikkate aldım ve çalışmalarımı bu doğrultuda planladım. Sınava girecek öğrencilerimizin sınav kaygısını yenmeleri için uzman hocalarımızla vermiş olduğumuz eğitimler bunun en güzel örneklerindendir. Bugünde kahvaltılı istişare toplantılarımız kapsamında gençlerimizle bir araya gelerek onların şehrimizde yaşadıkları sorunların çözümü ile ilgili görüşlerini aldık. Şehrimizle ilgili hayallerini dinlemek istedik. Genç kardeşlerimiz de katılımcı oldular, söz hakkı alarak taleplerini ilettiler. Bizlerde bunlar için gerekli notlarımızı aldık. Onların fikirleri bizler için oldukça kıymetli. Daha önce nasıl dikkate aldıysak aynı şekilde dikkate almaya devam edeceğiz. Seçimler sonrası görevi teslim aldığımız zaman gençlerimize söz hakkı, masada yer ve etki alanı vererek onların Alanya’mız ile buluşmalarını sağlayacağız.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83