Milliyetçi Çalışanlar Derneği'nden Atatürk'e hakaret eden o paylaşıma tepki

Milliyetçi Çalışanlar Derneği Genel Başkanı Ceyhun Altay, bir şahsın "olmasaydı da olurduk" haberine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Milliyetçi Çalışanlar Derneği'nden Atatürk'e hakaret eden o paylaşıma tepki

Atatürk'e hakarete varan söylemlerde bulunanların karşılarında olacaklarını belirten Genel Başkan Altay şu ifadelere yer verdi:

banner111

"Atamızın aramızdan ayrılışının 83'üncü yıldönümünde yerel basının haberinde geçen bir şahsın, "olmasaydın da olurduk" haberini büyük bir öfke ile okuduk.Şahsın, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü kast ederek kullandığı ifadeleri şiddetle kınıyoruz. Bu zihniyete ve onun savunucularına şunu hatırlatmak isteriz. Atatürk'ü anlamaktan aciz, gafil ve hainleri kınıyorum. Burası, Türkiye Cumhuriyetidir. Bu ülkede herkesin bilmesi gereken bir gerçek varsa Atatürk hepimizin ortak paydasıdır. Türkiye'de hiç kimse ama hiç kimse Atatürk'e hakaret edemez. Hiç kimse de buna göz yummaz. Şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın, Atatürk'e kim hakarete varan söylemde bulunursa karşısında Milliyetçi Çalışanlar Derneğini bulur.Araştırmalarımız sonucunda şahsın devlet kurumunda çalıştığını bilmekteyiz. Bu şahsa adli ve idari ceza verilmesi için konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83