banner203

Şahin şimdi de batı mahalle muhtarlarını dinledi

Şahin şimdi de batı mahalle muhtarlarını dinledi


Son günlerde yaylalara yaptığı hizmetlerle gündemden düşmeyen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’in yeni konukları Batı Mahallesi muhtarları oldu. Muhtarlar ziyarette Şahin’in bölgeye yaptığı hizmetler nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirirken yeni sorun ve talepler konusunda da destek sözü aldıklarını dile getirdiler. 

banner111

MUHTARLARDAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR


Batı Mahallesi Muhtarları yaptıkları açıklamada, “Başkanımız Mehmet Şahin sağ olsun ne zaman yardım talep etsek gece gündüz demeden yanımızda. Daha önce bölgemize bir noter ve yükseköğrenim konusunda taleplerimiz olmuştu. Mahmutlar’ın ardından yakın zamanda Konaklı’da hizmete girecek olan notere de  öncülük etti. Aynı zamanda Konaklı’da atıl vaziyette bulunan Kongre Merkezinin de yabancı diller yüksek okulu ve diş hekimliği fakültesi dersliklerine dönüşmesi konusunda da talebimize karşılık veren Başkanımıza teşekkür ederiz. Bölgemizin yeni taleplerini kendisine ilettik” diye konuştular. 
Şahin ziyarete ilişkin açıklamasında; “Batı Mahallemizin Kıymetli Muhtarları bölgenin talep ve sorunlarını iletmek üzere ziyaretimize geldiler.  Başta yol ve su konusundaki talepleri olmak üzere misafirperver yöre halkının sorunlarını ele aldık. Daha önce başta noter olmak üzere Yabancı Diller Yüksekokulu ve Diş Hekimleri Fakültesi dersliklerinin batı mahallelerimize kazandırılmasında örnek çalışmaya imza attığımız muhtarlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Her zaman olduğu gibi Alanya’mızın talep ve sorunlarını merkez, yayla veya köy demeden bir bütün halinde ele alıyoruz. Kıymetli muhtarlarımız ile el birliğinde bölgemizin sorunları için çalışacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83