banner203

Taksicilerden Çalış'a otopark ücreti teşekkürü

Taksicilerden Çalış'a otopark ücreti teşekkürü

Başkan Çalış'ın kendisinden önceki dönemlerde 27 cepte çalışan 172 taksicinin ödediği otopark ücretini kaldırttığı ortaya çıktı.

banner111

Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış, 4 yıllık görev süresinde her üyesinin derdine çözüm üretti. Alanya'da bir çok sorunu tespit edip, çözüme kavuşturmayı başaran Oda Başkanı Recep Çalış, taksiciler için belirlenen 27 cepte çalışan 172 taksicinin 2018 Mart ayından önce ödediği otopark ücretini de kaldırttığı ortaya çıktı. 

2018 yılının Mart ayına kadar Alanya'da 27 cepte çalışan 172 taksicinin çalıştığı duraklar, yıllık 3 bin TL ile 20 bin TL arasında otopark ücreti öderken, otopark ücretinin kaldırılmasıyla otopark yayılımını da böylece önlenmiş oldu. 

Çalış'ın başkanlığa seçilmesinden sonra otopark ücreti kaldırılırken, taksiciler, "Recep Çalış'ın başkan seçilmesi ile otopark ücretleri kaldırıldı. Bu sayede cebimizden çıkan otopark ücretleri de cebimizde kaldı. Bir anlamda Oda Başkanımız, bizim ekonomik yönden kalkınmamız için hamle yaptı. Başkanımıza bu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisinden ve hizmetlerinden de çok memnunuz" dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83