Temad'tan Astsubaylar günü kutlaması

Temad Alanya Derneği Astsubaylar günü ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Temad Alanya Derneği Astsubaylar Günü ile ilgili yaptığı basın açıklaması şöyle:

Temad'tan Astsubaylar günü kutlaması

 Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği olarak bu yıl kuruluşumuzun 32. Yılını coşkuyla kutluyoruz. Emekli ve çalışan 230 bin meslektaşımız ile gönül bağımızı daha fazla güçlendirmeyi, ekonomik ve sosyal sorunlarımıza köklü çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

banner111
       Amacımız, ülke kalkınmasına güç vermek ,birlik ve beraberliğimizi korumak, ulusal güvenliğimizi tesis etmek, sürekli kılmak ve uluslararası boyutta dünya barışına katkıda bulunmaktır.

       Kurulduğu günden bu zamana hızla büyüyen derneğimiz, 94 şubemiz, 130.000 aktif  üyemiz ile  97.000  çalışan  personelimizin  tek temsilcisi  TEMAD’ dır.

      Televizyondaki bir programda askerlerin şehit olmalarının abartılmaması gerektiği ve ölmek için maaş aldıklarını söyleme densizliğini gösterenlere en güzel cevap Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer HALİSDEMİR ve Astsubay Bülent Aydın’dır. Bu Astsubaylar maaş için değil vatan ve millet uğruna gözlerini kırpmadan şehadet’e ermişlerdir.  

      “Önce Vatan” sloganı her astsubayın ve emekli personelinin yaşam felsefesidir. Bundan taviz verilmesi mümkün değildir. Askerliğe adım atarken ettiğimiz ATATÜRK İLKE ve DEVRİMLERİNE sadık kalma yeminimizden asla vazgeçmeyeceğimizi bir kere daha dile getirmek istiyoruz. 
       
       Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyor,17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü´nün tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyor saygılar sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 12:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83