Toklu’dan Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, bugün bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Alanya’ya geldi. Alanya programında Bakan Karaismailoğlu’na, bölge milletvekilleri ve Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu eşlik etti.

Toklu’dan Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür

Bakan Karaismailoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i ziyaretinin ardından Ak Parti Alanya İlçe Başkanlığı ziyaretinde bulundu. İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile bir araya gelen Bakan Karaismailoğlu, ilçe teşkilatında Alanya’ya hükümet tarafından yapılan yatırımlar hakkında istişarelere ve değerlendirmelerde bulundu. Ardından Mahmutlar Mahallesi'ndeki Karayolları şantiyesine geçen Bakan Karaismailoğlu, burada yeni çevreyolunda gelinen aşama hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Bakan Karaismailoğlu’nun Alanya’ya gerçekleştirmiş olduğu ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamada, "Bugün, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu’nu ağırladık. Sayın Bakanımızla Alanya’da Hükümet tarafından yapımı devam eden ve yapılacak olan yatırımların istişarelerini gerçekleştirdik. Ulaşım konusunda bölgemize nefes aldıracak yeni çevre yolu projemizin etap aşamalarını Bakan Adil Karaismailoğlu ile birlikte yerine inceleyerek gelinen aşamalar hakkında bilgiler aktardık. Alanya Belediyesi’nin imar çalışmasını tamamlamasının ardından, Alanya trafiğini rahatlatmak adına yeni etabımızı açıyoruz. Halkımız arasında gönül köprüleri kuruyor, yeni çevre yolumuz da adım adım sona yaklaşıyoruz. Alanya’yı Konya’ya bağlayacak olan Kuşyuvası yolu inşasının en kısa sürede tamamlanması için taleplerimizi Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na ilettik. Sayın Karaismailoğlu’na, Alanya'ya yapmış olduğu ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 16:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83