Yücel: Alanya'nın görsel değerini arttırıyoruz

Yücel: Alanya'nın görsel değerini arttırıyoruz
Alanya turizmi pandemi kabusunun ardından yeni sezona aralıksız hazırlanıyor. Sahil bandındaki çalışmaları inceleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTİD Başkanı Burhan Sili sahillerin görsel değerinin artacağını belirtti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel öncülüğünde, Oba Mahallesinden itibaren sahil bandındaki yenileme ve düzenleme çalışmaları yerinde incelendi. Proje hakkında detaylı gözlem yapan Başkan Yücel ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, çalışmaların ardından sahil bandının hem işlevselliğinin hem de görsel değerinin artacağına vurgu yaptı.‘ALANYA’MIZA HAYIRLI OLSUN’

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yücel, “Oba Mahallemizden itibaren sahil bandında başlattığımız yenileme ve düzenleme çalışmalarını, ALTİD Başkanı Sn. Burhan Sili ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yerinde inceledik. Projemizi tamamladığımızda sahil bandımızın, hem İşlevselliğini ve görsel değerini arttıracak hem de örnek bir alana dönüştüreceğiz. Alanya’mıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 13:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83