banner203

İhanette sınır tanımayanlar!

 Meclisteki teröristlerin tutuklanmasıyla birlikte ihanette sınır tanımayanlar da bir bir gün yüzüne çıkmaya başladılar.
Durum öyle bir hal aldı ki, akıllara ziyan…

Daha önce konuyla ilgili birkaç kez yazı yazmıştım. Dilerseniz o yazılarımızda geçmişte ne demişiz özetine bakalım. 

‘’Dünyada hiçbir ülke yoktur ki parlamentosunda, milletin kürsüsünde, devletin, milletin ve medyanın gözünün içine baka baka terörü açıkça destekleyen kışkırtan vekilleri olsun. Yine hiçbir ülke yoktur ki, parlamentosunda terörü açıkça destekleyenlere maaş aldığı devlete ve o devletin milletine küfredenlere koltuk versin, iltimas göstersin. 

Herkesin, hepimizin yıllardır söylediği, yorumladığı, fakat birçoğumuzun yok artık, daha neler dediğimiz, ihtimal bile vermediğimiz malum konunun bu dereceye gelebileceğini inanın kesinlikle beklemiyordum. En azından böyle bir şeye, yani vatan hainlerinin ortalıkta açıkça cirit atmasına asla izin vermezler, müsaade etmezler diyordum. Türkiye Cumhuriyeti’nin bir evladı olarak, vatanını milletini seven bir birey olarak, elbette ben devletime güveniyorum, güvenmek zorundayım. Buna hiç kimsenin şüphesi olmasın. ‘’ 

‘’ Kahpeliğin adını özgürlük koyarak zavallı insanları kandırıp, terörist yapan, kahpeliğin efendileri, terörist başları hiç çekinmeden, milletin gözünün içine baka baka alenen onları destekleyen meclisin içinde ve dışında cirit atan vatan hainleri, darağacında sallandırılmadığı sürece alınacak ya da alınan her önlem kısa vadeli ve geçici önlemlerdir.

Her kim ya da hangi partiye, hangi kuruma, kuruluşa mensup olursa olsun devletin ve milletin birliğine, bütünlüğüne, huzuruna kasteden, herkes en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Dahası idam edilmelidir. Bu konu, tartışılan yeni anayasanın öncelikleri arasında mutlaka ama mutlaka yerini almalıdır. Yeni nesile, gençlerimize yaşanabilir bir gelecek bırakabilmemiz için, caydırıcı, keskin ve ucu açık olmayan önlemler almak zorunlu hale gelmiştir.

Aksi halde içinde bulunduğumuz durumdan ilelebet kurtulmamız mümkün değildir. Eğer kurtulsaydık bu güne kadar kurtulurduk. Çünkü verilmeyen hiçbir taviz, tanınmayan hiçbir olanak kalmamıştır.

O teröristler, onların destekçileri ve şakşakçıları bu ülkeyi hak etmiyorlar. Meclis gereğini yapıp bu hainleri milletin parasıyla, milletin meclisinde besleyip, barındırmamalıdır.’’ Demiştik. Aksi halde millet bunun hesabını devleti yönetenlerden sorar diye yazıp, çizmiştik. 
Rötarlı da olsa gereği yapılmıştır, yapılmaya da devam edilmelidir. Başta yargımız olmak üzere, konuya hassasiyetle yaklaşıp, gereğinin yapılmasına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. 

Gelelim bu tutuklamaların sonucunda yaşananlara… 
       Bir haftadır kıyamet kopuyor. Neden? Teröristler tutuklandı diye. Neymiş efendim '' seçimle gelen seçimle gitmeliymiş '' Kim diyor bunu? 
       İhanette sınır tanımayan, yine meclisin içindeki bu hainlerin arka bahçeleri iki yüzlü muhalefet mensupları... 
      Yahu el insaf…
     
 İnsana sormazlar mı? Seçimle geldi diye her türlü yasa dışı eylemi yapma hakkına mı sahip olacaklardı? Sanki hiçbir şey olmamış da durup dururken tutuklanmışlar gibi, bir anda teröristlerin avukatlığına soyunuverdiler. Nasıl bir zihniyettir, nasıl bir akıl tutulmasıdır vallahi anlamak mümkün değil. Söz konusu olan vatanın milletin birliği ve bütünlüğüdür. Bir ülkenin ayakta kalabilmesi, o ülkenin milletinin huzur ve güven ortamında yaşayabilmesinin tek yolu, bünyesinde vatan haini barındırmamasıdır. Bir devlet için, o devletin milleti için vatanı namusudur. 
     
 Eskiden gizli saklı yapıyorlardı artık gizlemeye gerek bile duymuyorlar. Kaldı ki her şeyi görüyoruz zaten. Hiç şüphe yok ki düpe düz vatan hainidir bu onursuzlar. Bunlar Kürt kökenli vatandaşlarımızın, kardeşlerimizin asla temsilcisi olmamışlardır. Olmaları da mümkün değildir. Çünkü Kürt kökenli vatandaşlarımıza en çok zarar veren yine bunların ta kendisidir. Bunlar, ülkemiz üzerinde oyunlar oynayan dış güçlerin alenen maşalarıdır.  
     
 Bu hainlerin savunulacak hiçbir tarafı yoktur.  Ellerine geçirdikleri tüm olanakları, fırsatları teröristlere aktaran, bu terör sevicilerinin yaptıklarını nasıl göz ardı eder, nasıl görmezden gelirsiniz. Bu vatan sizin için bu kadar mı değersiz, neyin peşindesiniz siz? ‘’Hukuk çiğnendi’’ diyorsunuz. Doğrudur. Ama sizin anladığınız manada değil tam tersine hukuk, bunlara iltimas gösterilerek çiğnenmiştir.
       
Millet onları oraya açık açık teröre sahip çıksın, destek versin, ülkeye ve bu millete zarar versin diye mi gönderdi ki, seçimle gelip, seçimle gitsinler? Sırf muhalefet olsun diye teröristlere, terör sevicilerine ve onların maşalarına sahip çıkanlar, bu onursuzları savunanlar en az onlar kadar vatan hainidir. Sapla samanı birbirine karıştırmanın bir âlemi yok.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83