İşte Afrin'de teröristleri havaya uçuran o atış!

TSK'nin Afrin'de sürdürdüğü operasyonda görev yapan İbrahim Kantekin Alanya'ya mesaj gönderdi.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı Operasyonu başarılı bir şekilde devam ediyor. Kahraman askerlerimiz büyük bi başarı ile operasyonu sürdürüyorlar.
Tüm Türkiye de askerlerimize dua ve çeşitli hediyeler göndererek Mehmetçiğe moral veriyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Alanya'dan Afrin ve sınır bölgesindeki askerlerimize Alanya muzu gönderilmişti. Afrin'den Alanya'ya teşekkür mesajı geldi. 
Aslen Kırıkkaleli olan ve uzun yıllar Alanya'da yaşayan İbrahim Kantekin'de Afrin'de görev alan askerlerimiz arasında. Kantekin, Alanya'da yaşayan arkadaşı Hüseyin Yiğit ve tüm Alanya halkınma güzel bir mesaj paylaştı. Kantekin, "Alanya'dan bir dal muz da Afrin'e bizden olsun. Hüseyin Yiğit" yazdı.
Bu anlamlı mesajı paylaşan Hüseyin Yiğit, "Afrin'de vatan, bayrak için görev yapan arkadaşım, kardeşim dediğim İbrahim Kantekin bizleri unutmamış. Şu mübarek günde dualarınızı esirgemeyin." dedi.

'LEŞLERİNİ UÇURDU'
Afrin'de operasyona devam eden İbrahim Kantekin üzerinde 'Alanya muzu' yazılı silahla teröristlere ateş edilen videoyu da arkadaşı Hüseyin Yiğit'e gönderdi. Kantekin, "Çok şükür hepsi isabet etti. Teröristlerin leşleri havaya uçtu." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner97

banner121

banner82

banner83