Alanya'da 5 kadından ortak çözüm merkezi

Alanya'da 5 kadından ortak çözüm merkezi
5 Girişimci Kadın Arabulucu Avukat Alanya İvme Arabuluculuk ve Çözüm merkezini açtılar.

Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen ve uyuşmazlıkları mahkeme yoluna gitmeden en kısa sürede çözerek tarafların maddi ve zaman kaybını önleyen Arabulucuk merkezleri Alanya’da da açılmaya devam ediyor.

Alanya’da da 5 kadın girişimci Avukat Gamze Gargı, Zahide Özdemir Aksoy, Çisem Gülbaz, Gülfer Gözütok ve Gözde Aydıncı Erkek bir araya gelerek Alanya İvme Arabuluculuk ve Çözüm Merkezini açtı. Çevre Yolu Üzeri Cadde Plaza’da hizmet verecek olan ofiste; “Ticari Uyuşmazlık, Tüketici Uyuşmazlıkları, İş-İşveren Uyuşmazlığı, İnşaat Hukuku Uyuşmazlığı, Bankacılık Uyuşmazlığı, Sağlık Hukuku Uyuşmazlığı” gibi alanlarda taraflara hizmet verecek.

Azami 8 haftada uyuşmazlıkları çözecek hukuki alt yapıya sahip ofisin ortaklarından Avukat Arabulucu Gamze Gargı, yaptığı açıklamada; “Ofisimizde arabulucu olarak tüm taraflara eşit mesafedeyiz. Uyuşmazlıklarda mahkeme süreci zaman ve maddi, kayıpların önüne geçecek olan ofisimizde tarafların en kısa sürede anlaşabilmesine yönelik en iyi çözüm yolu bulmalarına katkı yapıyoruz. Alanya’mız için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
◦ 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 11:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83