Maalesef bu bir kamera şakası falan değil gerçeğin ta kendisi.!


Akıllara durgunluk veren daha ne açıklamalar var. Kandildeki dağ fareleri PKK terör örgütü başta olmak üzere, Türkiye karşıtı ne kadar terör örgütü varsa çağrı üstüne çağrı, açıklama üstüne açıklama yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. İktidar ve koltuk uğruna olmaz denilen her şey oluyor. Hayır asla mümkün değil denilen her şey mümkün hale gelmiş görünüyor. 

Bu sefer konu öyle böyle değil çok ama ciddi ve endişe verici boyutlara ulaşmış durumda! Gelişmeleri, yaşananları büyük bir şaşkınlık içinde izliyorum ve takip ediyorum. 

Yıllardır kürt kökenli vatandaşlarımızı kandıran,  sömüren, o vatandaşlarımızı istediği gibi, istediği yönde kullanan ve kandan beslenen, yine o bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza en çok zararı veren bu maşaların, kuklaların, bölücülerin, teröristlerin, terör sevicilerinin pervasızca çekinmeden, adeta meydan okurcasına yaptıkları bu açıklamaları izlerken, dinlerken resmen tüylerim diken diken oluyor. Allah muhafaza, bunların eline geçecek en ufak bir fırsatta bile yaşanabilecekleri düşünmek dahi istemiyorum. 

Seçim normal bir seçim olmaktan hızla uzaklaşıyor. Sırf kazanabilmek adına her yol mübah deniliyorsa ki öyle görünüyor. İlerde bunun bedeli çok ama çok ağır olur. Demedi demeyin bir kenara yazın... Vatansızların halini görüyoruz çevre ülkelerimizde... Hiç kimse kendini kandırmasın bu şarlatanların, Türkiye Cumhuriyeti düşmanı kalleşlerin, vatan hainlerinin niyetini hepimiz bal gibi biliyoruz...

Sakın ola beni kimse yanlış anlamasın siyaset yapmayı hiç ama hiç sevmem. Siyasetçiyle de siyasetle de hiç işim olmaz.

Hiç şüphe yok ki bu konu siyaset üstü bir konudur. Bu maşaları ve benzer terör örgütlerini kullananların çevre ülkelere neler yaptıklarını görüyoruz. O ülkelerin bir daha eskisi gibi olmalarının mümkün olmayacağını, hepimiz gayet iyi biliyoruz ki hepsi tarumar olmuş perişan, sefalet açlık, yokluk yoksulluk içinde hiçbir şeyleri kalmamış.

Daha da kötüsü kimin, kimin eline düştüğü belli olmamakla beraber, evlat ana baba, kardeş, eş dost hepsi yitik!!! Kimse kimseyi tanımıyor. Her şeylerini kaybetmekle beraber, büyük çoğunluğu ziyan olup gitmiş. Paramparça olmuş, taş üstünde taş kalmamış. Mafyalar, eli silahlı terör örgütleri, silahlı gruplar, talancılar - yağmacılar ve yabancı ajanlar her yerde cirit atıyorlar. Ülkerinden kaçan kaçana, başka ülkelere sığınan sığınana, can güvenliği yok. Korku panik, kaos kargaşa, kısacası herkes canının derdine düşmüş, durumları alenen ortada ve bu durumu düzeltmeleri de mümkün değil... 

Ciddi anlamda uyarıyorum. Bir tek bizim ülke kaldı geriye ve bugüne kadar her yolu denediler başaramadılar. Ama her defasında eşikten döndük. Şimdi bir kez daha söylüyorum. Ellerinde kalan tek koz PKK terör örgütü ve onun içerideki uzantıları. Zaten en büyük tehlike de bu ve şu anda bu seçimlerle tekrar ayağa kalktılar, top yekün harekete geçtiler. En ilginç olanı da artık hiç çekinmiyorlar. Ne yapacaklarını, ne yapmak istediklerini açıkça söylemeye başladılar.

Kendinize bir sorun bu cesaretleri nereden alıyorlar, kimlerden ne sözler alıyorlar, kimler tarafından ne garantiler veriliyor? İş işten geçtikten sonra ağlamanın sızlamanın bir manası yok. Herkes ama herkes ideolojik görüşlerini bir yana bırakıp, adım adım yaklaşan bu tehlikenin farkına varmalı ve gaflet uykusundan derhal uyanmalıdır.

Dolayısıyla vatanın bölünmez bütünlüğü ve huzurumuzun bozulması söz konusu ise, bırakın siyasi partileri ve siyasetçileri babam mezardan çıksa sözümü asla esirgemem. Eğer huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat verirsek bu ülkenin sınırları içinde yaşayan herkes ama herkes bu günleri çok arar! 

Bu konuda söyleyecek o kadar çok şey var ki daha fazlasını seçim sonrasına bırakıyorum.
Bu arada hemen bir not düşmek isterim. Bir önceki Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinin hemen öncesinde yazdığım köşe yazımda ne söylediysek harfiyen çıkmıştır. Sağ duyunun hakim olacağı, huzur içinde gerçekleşen bir seçim olmasını diliyorum.
Saygılarımla

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner97

banner82

banner83