Doğa Yavuz Uydacı Üniversitelileri Coşturdu

Mersin Üniversitesi (MEÜ) tarafından bu yıl 19.’su düzenlenen ‘Kültür ve Spor Şenliği’ kapsamında konser veren sanatçı Doğa Yavuz Uydacı, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.MEÜ’nün futbol sahasında gerçekleştirilen konsere...

Doğa Yavuz Uydacı Üniversitelileri Coşturdu
Mersin Üniversitesi (MEÜ) tarafından bu yıl 19.’su düzenlenen ‘Kültür ve Spor Şenliği’ kapsamında konser veren sanatçı Doğa Yavuz Uydacı, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

MEÜ’nün futbol sahasında gerçekleştirilen konsere yağmurun yağmasından dolayı çok kişi katılmadı. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Doğa Yavuz Uydacı, söylediği şarkılarla sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşattı. Söylediği oyun havaları ile izleyicileri adeta coşturan Uydacı, aynı zamanda söyledi türkülerle de sevenlerinden büyük alkış aldı. Konseri izleyenlerde Doğa Yavuz Uydacı’ya sık sık türkülerinde eşlik ederken, çalınan oyun havalarında da halaylar çektiler. Bazı seyircilerde cep telefonu ve fotoğraf makineleriyle konser anını ölümsüzleştirdi.

Konser sonunda konuşan Doğa Yavuz Uydacı, konserde oynayan izleyicileri kameraya çektirdiğini ve bunu ilk çıkaracağı klibinde yönetmenin olumlu cevap vermesi durumunda kullanacağını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83