banner203

AK Gençlik'ten Kızılay Alanya Çadırına destek

AK Gençlik'ten Kızılay Alanya Çadırına destek
AK Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve yönetimi Kızılay Alanya’nın kan bağışı çadırını ziyaret ederek kan bağışında bulundular.

Koronavirüs salgını ile hem ülke hem dünya olarak mücadele ettiğimiz şu günlerde Kızılay kan stoklarının eksildiğinin öğrenilmesi üzerine AK Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Yeniacun ve yönetimi Kızılay Alanya Şubesini yalnız bırakmayarak desteklerini gösterdiler.

TÜM VATANDAŞLARIMIZDAN AYNI HASSASİYETİ BEKLİYORUZ

Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun, “Alanya hükümet caddesi Atatürk Anıtı önünde Kızılay Alanya Şubesinin kurmuş olduğu kan bağış çadırını tüm yönetimimizle ziyaret ederek desteğimizi göstermek istedik. Zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde özellikle sağlık çalışanlarımız oldukça büyük sorumluluk üstleniyor. Bizler için bu sorumluluğu üstlenen sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu noktada bizde AK Parti Alanya Gençlik Kolları yönetimi olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek ve bir nebzede olsa sağlık çalışanlarımıza, kan bekleyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak adına Kızılay çadırımızı ziyaret ederek kan bağışında bulunduk. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu dönemde tüm vatandaşlarımızı aynı hassasiyete davet ediyorum. Bu konuda sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımızı kan bağışı yapmak için hafta içi her gün 13.30-22.30 arası kan toplama çadırımıza bekliyoruz.” dedi.

ŞEBNEM HOCAMIZIN YANINDAYIZ

Yeniacun, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yine aynı hassasiyetle Alanya’mızın değerli hocası olan Sn. Şebnem Köseoğlu hocamızın yeniden hastalığa yakalandığının üzücü haberi aldık. Şebnem hocamızın yanında olduğumuzu belirterek yönetimimizle beraber acil şifalar diliyor ve yeniden mücadelesinde galip geleceğini ümit ediyorum. Ayrıca mübarek Ramazan ayına kavuşmamızın münasebetiyle tüm Alanyalı vatandaşlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum.” 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 08:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83