Alanya CHP Gençlik'ten istifa haberlerine ilişkin açıklama

CHP Alanya Gençlik Kolları Başkanı Birkan Ceylan ve Yönetim Kurulu, istifa haberlerine ilişkin açıklama yaptı.

Alanya CHP Gençlik'ten istifa haberlerine ilişkin açıklama

Yapılan açıklama şöyle:

KAMUOYUNA DUYURU

Geçtiğimiz günlerde bazı basın organlarında yer alan ‘CHP Gençlik Kolları’nda İstifa’ konulu haberler nedeniyle açıklama yapma gereği duyulmuştur.
Söz konusu haberlerde yedek yönetim kurulu üyemiz Ceren Yıldırım ile il kongre delegemiz Cemre Yıldırım’ın görevlerinden istifa etttikleri ve CHP Alanya Gençlik Kolları için ‘varlığı ile yokluğu belli olmayan’ ifadelerini kullandıkları iddia edilmiştir. 
Haberlerde adları geçen yedek yönetim kurulu üyemiz ve il kongre delegemizin istifaları söz konusu olmayıp, görevlerinin başında bizler ile birlikte iktidar mücadalemize devam etmektedirler.
Örgütümüzün seçilmiş Gençlik Kollarına zarar vermek amacıyla son yıllarda türeyen bazı oluşumların bu tür yanlış bilgileri basın kurumlarına göndermeleri ve tarafımızdan teyit alma gereği dahi duyulmadan bu bilgilerin haber konusu yapılması kamuoyunda sadece CHP Alanya Gençlik Kolları’na değil, partimize ve bizlerle aynı mücadeleyi sürdüren her yaştan bütün yol arkadaşlarımıza, onların emeklerine zarar vermektedir.
CHP Alanya Gençlik Kolları dimdik ayaktadır ve yaptığı çalışmalar ile partili ve partisiz kamuoyunun büyük bir kesiminde takdir toplamıştır. 
‘Meyve veren ağaç taşlanır.’ atasözünden yola çıkarak bu tür algı operasyonlarının bizleri yolumuzdan alıkoyamayacağının, bizlere zarar veremeyeceğinin aksine bizleri daha da inançla mücadelemizi sürdürmemiz konusunda motive ettiğinin bilinmesini isteriz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar, yapacağımız çalışmaların güvencesidir.

banner111

CHP ALANYA GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 21:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83