Başkan Toklu taksicilere maske dağıttı

Başkan Toklu taksicilere maske dağıttı
Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı MustafaToklu, Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış ile birlikte Alanya’daki taksicilere maske dağıttı.
Adalet ve Kalkınma Partisi Mustafa Toklu’nun esnaf ziyaretleri sürüyor. Daha önce sanayi ve hal bölgesinde esnafları ziyaret ederek, maske dağıtımı yapan Toklu, bugün Alanya’daki taksi duraklarını ziyaret etti. Başkan Toklu’ya, Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış’ta eşlik etti.
ALANYA’DAKİ TÜM TAKSİ DURAKLARI ZİYARET EDİLDİ
Alanya’da bulunan 55 taksi durağını ziyaret ettiklerini belirten İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Korona virüs ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde Alanya’da bulunan tüm taksi duraklarımızı ziyaret ettik. Oda Başkanımız Recep Çalış ile birlikte hem taksicilerimize hayırlı ramazanlar diledik, hem de maske hediye ettik. Bizleri oldukça güzel ağırlayan taksici esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.
Okurcalar’dan Demirtaş’a kadar tüm taksi duraklarını tek tek gezen Başkan Toklu’ya teşekkür eden taksici esnafları, “Bu zorlu günlerde bizleri unutmayan ve maske hediye eden, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış’a teşekkür ediyoruz.” dediler.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 15:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83