Karadağ: CHP en kısa sürede iktidar olacak

Karadağ: CHP en kısa sürede iktidar olacak

CHP İlçe Teşkilatı tarafından Dimçayı’nda kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıda partililerin yanı sıra ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve STK temsilcileri katıldı.

CHP İlçe Teşkilatı tarafından dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Dimçayı bölgesindeki bir işletmede düzenlenen kahvaltıya CHP eski İl Başkanı Nusret Bayar, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, CHP eski Antalya Milletvekili Devrim Kök, CHP eski İlçe başkanları Mevlüt Güven, Sefa Çorbacı, Şengül Yeşildal, Ali Takavut, İYİ Parti İlçe Sekreteri Şefik Bahçe ve parti yöneticileri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı Gaye Coşkun, oda ve dernek başkanları, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şubesi birim amirleri, muhtarlar ve partililer katıldı.

HALKIN DESTEĞİ 

Kahvaltı organizasyonuna katılanlara teşekkür eden CHP ilçe Başkanı Coşkun Karadağ, pandemi nedeniyle uzun süre bir araya gelemediklerini söyledi. Yakın dönemde yaptıkları çalışmaları hatırlatan Karadağ, “CHP olarak aynı zamanda HES yapılmak istenen 2 bölgemizde ülke halkının desteğiyle eylem gerçekleştirdik ve bunda netice aldık” dedi.

BARINMAYA DEĞİNDİ

Daha önce pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimin yapılamadığını hatırlatan Karadağ, “Bu çocuklarımızın parkta yatması ve uygun bir ortam içerisinde okullarına gitmesinin engellenmesiyle onları farklı adreslere yönlendirme çabası içindeler. CHP, belediyeler ve birçok kurumla birlikte yurt sorununu el ele çözmek için mücadele ediyor. CHP iktidarında gençlerimizin hem KYK hem de birikmiş birtakım borçlarının affedileceğinin müjdesini genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu müjdeledi” diye konuştu.

CHP İKTİDAR OLACAK

banner111

Hayat pahalılığının devam ettiğini vurgulayan Karadağ, CHP iktidarında ülkedeki birçok sorunu çözmek ve ikinci yüzyıla girmek için partinin tüm programlarının hazır olduğunu paylaştı. CHP’nin en kısa zamanda iktidar olacağını söyleyen Karadağ, “CHP iktidarı gözüktü. Bu ülkeyi yönetemeyen iktidar en kısa zamanda sandığı halkın önüne koymak zorunda” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 13:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83