Mehmet Şahin'in oğlunun tercihi Alanya oldu

Mehmet Şahin'in oğlunun tercihi Alanya oldu

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’in oğlu Muharrem Şahin, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Turizm Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı’nda eğitim öğretim dönemine başladı. 


İki dönem Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapan Şahin’in,vermiş olduğu sözü yerine getirerek,6 ay gibi rekor bir sürede üniversitenin kullanımına sunduğu ALKÜ Turizm MYO’nda oğlunun üniversite tahsilini yapacak olması takdirle karşılandı. 

BABAMIN ALTSO BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE YAPTIRDIĞI OKULDA OKUDUĞUM İÇİN MUTLUYUM

Konu ile ilgili konuşan Muharrem Şahin, “Lise eğitimimi bitirdikten sonra 1 yıla yakın bir süre yurtdışında dil eğitimi aldım. Dil eğitimimi tamamladıktan sonra babamın işlerini takip etmenin yanında, kendimin de turizm sektöründe birtakım girişimleri oldu. Bu girişimlerimin yanında gelecekle ilgili planlamalarım kapsamında turizm ve otel işletmeciliği programında da eğitim hayatıma devam etmek istedim. Bu konuda tercihim Alanya oldu. Babamın, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı döneminde Alanya’ya, Alanya turizmine hizmet etmesi için yaptığı okulda okumak beni ayrıca mutlu ediyor.” dedi.

BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZE EĞİTİM ÖĞRETİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİM.

banner111

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ise “Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığım dönemimde Alanya’nın yüksek öğrenim konusundaki ihtiyaçlarına hep destek oldum. Gerek Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitemizin,gerekse Alanya Üniversitemizin, Alanya’mızın ekonomik ve sosyal hayatı için büyük önem taşıdığını hep söyledik. Alanya’nın,üniversitelerimize sahip çıkmasını istedik. Bunu beklerken biz de elimizden gelen desteği yapmaya devam ettik. Bu desteklerden en önemlisi Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitemize Turizm Meslek Yüksek Okulu’muzu kazandırmak oldu. Okulumuz,üniversitemizde bina eksiliği yaşandığı dönemlerde, mühendislik fakültesi öğrencilerine de hizmet etmiş ve o dönem büyük bir açığı kapatmıştı. Oğlumun üniversite tahsili için Alanya’yı tercih etmesi beni de çok mutlu etti.Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bütün Ümidim Gençliktedir” sözünden hareketle sadece konusu değil; öznesi gençlik olan bir Alanya için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah bütün öğrencilerimizin ve oğullarımın eğitimlerini başarı ile tamamlamalarını nasip etsin inşallah” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83