banner203

MHP'den CHP ve İyi Parti'ye yanıt

MHP'den CHP ve İyi Parti'ye yanıt

Alanya’nın fethinin 800. yıldönümü kutlamalarında  söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’ın “Millet İttifakı terörle iltisaklı” açıklamalarına CHP ile İyi Parti’nin verdiği tepkilerle ilgili MHP Alanya İlçe Teşkilatı’ndan açıklama geldi.

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Alanya’mızın Sultan Alaaddin Keykubat tarafından fethedilmesinin 800. Yıldönümü münasebetiyle Alanya Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen fetih şöleninde Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendinin yapmış oldukları konuşmaya, sözüm ona tepki göstererek programı terkeden ve ardından Sultan Alaaddin Keykubat’ın kemiklerini sızlattınız diyenlere cevap vermek bizim için elzem haline geldi..!


Alanya’mız fetihle birlikte, bir Türk-İslam şehri ve Selçuklunun kışlık başkenti olmuştur. Milli ve manevi  değerleri en üst düzeyde yaşayan Alanya’mızda siyaset yapan herkesin başlıca sorumluluğu; Vatanına, Milletine, Bayrağına, Devletine ve Şehidine sahip çıkmak olmalıdır..!
Şehidimizin anasına, bacısına küfür eden hadsizlere, arsızlara hiç bir tepki göstermediğiniz için; Sultan Alaaddin Keykubat’ın kemiklerini asıl  sizler sızlatıyorsunuz..!


Terörle mücadelede Cumhur İttifakı ve Hükümetimizin başarılı mücadelesinin temel dayanağı olan ve teröristlerin inlerini başlarına yıkmamızı sağlayan, Sınır Ötesi Operasyon Tezkeresine karşı çıkarak, HDP yancılığı ve kahvaltılı terörist seviciliği merakınız yüzünden; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm Şehitlerimizin kemiklerini sizler  sızlatıyorsunuz..!
Sınır ötesi tezkerede, ortak karar alamayan CHP ve İp öncelikle kendi aralarındaki fikir ayrılığını sorgulamalıdır..!

banner111


Tezkereye red ve Şehidin bacısına küfreden Lütfü garabetleri sonrası, Türk Milletinin tepkisini ve haklı sesini  Alanya’mızda yapmış oldukları konuşmayla gündeme getiren ve hislerimize tercüman olan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendiye teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. 

Alanya’mızın Fethinin 800. yılını muhteşem bir organizasyon ve coşku ile kutlamamıza vesile olan Alanya Belediyemizin ve Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’in emeklerini gölgelemek adına yaptığınız bu açıklama hiç şık olmadı. 

Şehidin bacısına söveni sizler gibi görmezden gelip, tepkisizmi kalsaydık.?
Sınır ötesi tezkereye hayır diyen ve terörün önünü açan tavrınıza tepkisizmi kalsaydık..?

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi ve Onun Kadrolarıyla; 53 yıldır olduğu gibi Türk Milletinin gür sesi olmaya ve doğruları söylemeye devam edecektir..!

Merhum Necip Fazıl’ın “Bugün bizdeki muhalefet, iktidarı düşürme şartıyla vatanı düşürmeye bile razıdır!” sözünde vücut bulanlara geçit vermeyeceğiz!
 
Bizler MHP ve Cumhur İttifakı olarak; Vatanı düşürmeyeceğiz, Şehit Şühedanın ve yakınlarının kıymetini bileceğiz ve 2023’te Cumhuriyetimizin 100. yılında,  Lider Ülke Türkiye idealimizi gerçekleştireceğiz, ALLAH’ın izniyle.

CHP içinde bulunan Milliyetçi kardeşlerimizi bir kez daha uyarıyoruz; Gazi  Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Altı Okuna sahip çıkamayan, “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” sözünü anlayamayan, kumanda merkezleri okyanus ötesindeki bir anlayışa artık dur deme zamanı gelmiştir. 
“Muhtaç Olduğumuz Kudret Damarlarımızdaki Asil Kanda Mevcuttur.”

Mustafa TÜRKDOĞAN 
MHP Alanya İlçe Başkanı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83