Müftüoğlu: Aynı hedefe emin adımlarla yürüyoruz

Müftüoğlu: Aynı hedefe emin adımlarla yürüyoruz

Antalya Milletvekili Adayı Sayın Kuddusi Müftüoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Mustafa Toklu ve geçmiş dönem belediye başkanları ile bir araya geldi. Müftüoğlu yapmış olduğu açıklamada;

‘’İlçe Başkanımız Sn. Mustafa Toklu ve önceki dönem belediye başkanlarımız ile bir araya gelerek önemli istişarelerde bulunduk. İlçe başkanımızın ve önceki dönemlerde görev yapan belediye başkanlarımızın tecrübeleri ve birikimleri Alanya’mızın gelişmesi ve kalkınması için büyük bir katkı sağlamaktadır. Alanya’mızda daha iyi bir gelecek için hep birlikte hareket etmesi ve el ele vermesi gerektiğinin bir göstergesidir. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Bizlerin aynı hedefe odaklanması,  destek olması, güçlerini birleştirmesi ve ortak amaçlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Seçim çalışmalarımız hızla devam ediyor. Alanya’mıza hizmet etmek için yarışıyoruz. Bu süreçte, şehrimizin tüm mahallelerini ziyaret ediyoruz. Halkımızın sorunlarını dinliyor, taleplerini not alıyor ve çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Alanya’mızın gelişimine katkı sağlamak ve şehrimizdeki yaşam kalitesini arttırmak için hep çalışacağız.

banner111

Seçim çalışmalarımızda, şehrimizin en öncelikli sorunlarına yönelik projelerimizi tanıtıyoruz. Ayrıca, seçim çalışmalarımız kapsamında, Alanya’mıza, Antalya’mıza ve ülkemize dair düşüncelerimizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaşıyoruz. Değer ve emeğin kutsallığını azimle  çalışarak, hep birlikte başarıya ulaştıracağız.. Ülkemizin ve şehrimizin gelişimi için, herkesin elinden gelenin en iyisini yapması gerekmektedir. ’dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83