Yücel: Ben böyle kirli siyaset görmedim

Yücel: Ben böyle kirli siyaset görmedim

Başkan Yücel’in yürüyüşünün kalabalık olacağını anlayanlar, kirli siyasetlerine bir yenilerini daha ekleyerek sahte afiş astılar. Milletin zekasıyla alay edercesine hazırlanan kirli siyasete yanıt veren Yücel, “Dedikoduyla, iftirayla, algıyla seçim kazanmaya çalışanlar ve onların çirkin siyaset anlayışı 31 Mart’ta yok olup gidecekler” dedi.

Adresi belli bir siyasi parti ve adayının kadrolu ekibi tarafından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i karalamak için hazırlanıp ilçedeki üst geçitlere asılan ve fotoğrafları çekilerek servis edilen afişler şantajcı, montajcı şebekenin siyaseti ne kadar çirkinleştirebileceğini gösterdi.
Başkan Yücel’in yürüyüşünün kalabalık olacağını anlayan güruh, imla hataları ile dolu sahte afişlerle yürüyüşe farklı ilçelerden katılınmış gibi göstererek itibarsızlaştırmak istedi.
Ancak afişi ve servis edilen yazıları görenler, “Buna ancak gülünür. Çocuklar bile inanmaz. Siyaseti bu kadar çirkinleştirmek gerekmez. Bu propaganda değil, düpedüz namussuzluktur” dediler.
Cumhur İttifakı Ekibi, afişi hazırlayanlar, asanlar ve algı oluşturarak sosyal medyada servis edenler hakkında suç duyurusunda bulunacak.

banner111

ADEM BAŞKAN’DAN SAHTE AFİŞE CEVAP

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Büyük Yürüyüşü sonrası yapılan mitingde milletin zekasıyla alay edercesine hazırlanıp servis edilen sahte afişlerle ilgili de konuştu. İYİ Partili Alper Arıkan, Şefik Bahçe gibi parti yöneticileri tarafından da paylaşılan sahte afişlere yönelik Başkan Yücel, “Yıllardır siyasetin içerisindeyim, daha böyle kirli bir siyaset görmedim. Dedikoduyla, iftirayla, algıyla seçim kazanmaya çalışanlar ve onların çirkin siyaset anlayışı 31 Mart’ta yok olup gidecekler. Dünya kenti Alanya’yı 30-40 yıl öncesinin kasaba siyasetiyle, sosyal medyayla, algıyla yönetemezsiniz. Bizim veremeyecek hesabımız hiç olmadı, olmayacak da” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83