16 bin 396 depremzedeye hizmet verildi

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan ve hastane idaresi, deprem bölgesinde sağlık hizmetine katkıda bulunan sağlık ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

16 bin 396 depremzedeye hizmet verildi


Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Gök, afetin yaşandığı gün hastane bünyesinde tüm alanlarda görev yapan personellerin bölgeye gönüllü olarak gitmek için başvurduğunu belirterek konuşmasına şu şekilde devam etti. “ 11 şehrimizi etkileyen depremde Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ile birlikte süreci organize bir şekilde süreci yürüttük. Gönüllü olarak birçok sağlık çalışanımız deprem bölgelerinde görev aldı. İlk günden bu yana hem deprem bölgesine hem de bölgeden sevk edilen yaralılarımızın hastanelerimizdeki tedavilerine destek olmaya devam diyoruz.
 Hastanemize toplamda 16 bin 396 depremzede hastamız başvurmuş ve tedavileri yapılmıştır. Bu bağlamda, afet bölgesinde hizmet verenlere, hastanemiz çalışanlarına vermiş oldukları emek ve bu süreçte göstermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi. Daha sonra sağlık personellerine göstermiş oldukları özverili çalışanlarından dolayı teşekkür belgesi taktim edildi.

banner111

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2023, 14:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83