ALKÜ Gebe Okulu öğrencilerini unutmadı

‘Daha güçlü kadınlar, daha güçlü bir toplum’ anlayışını kendine ilke edinen ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 8 Mart Dünya Kadınlar gününde gebe okulu öğrencilerini unutmadı.

ALKÜ Gebe Okulu öğrencilerini unutmadı

8 Mart Dünya Kadınlar gününde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Hatice Şahinkaya, Nurcan Akbaba ve Gebe Bilgilendirme Sınıfı Sorumlu Ebesi Ayşe Başar Akdoğan, öğrencilerle bir araya gelerek günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Şahinkaya: “Fedakârlığın, şefkatin ve sevginin emsali olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm kadınlarımıza huzurlu, mutlu ve eşit bir toplumda sağlıklı ömürler diliyoruz” dedi.  Daha sonra birlikte pasta kesip, kutlayarak anı ölümsüzleştirdiler.

banner111

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in meydanda bulunan hanımlara karanfil dağıtımının ardından hep birlikte ellerinde dövizler ve diğer ülkelerinde bulunduğu bayraklar ile Kültür Merkezine kadar yürüyüp, Alanya Belediyesinin Kültür Merkezinde ki 8 mart için organize ettiği sergi açılışına katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 17:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83