Başkan Toklu'dan batı yaylalarına ziyaret

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu ve beraberindeki heyet batı yaylalarını ziyaret etti, yayla sakinleri AK Parti heyetini ilgiyle karşıladı. 

Başkan Toklu'dan batı yaylalarına ziyaret

 
Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanlarının katılımı ile kalabalık bir şekilde batı bölgesi yaylalarına adeta çıkarma yaptı. İncekum Kalkınma kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin geleneksel olarak Karabuynuzlar Yaylasında düzenlediği İpar Gülü Yörük Oyunları Kültür Şenliğine ekibi ile birlikte tam kadro katılan Başkan Toklu "Yörük kültürünü gelecek nesillerimize aktaran bu önemli şenlik için başta İncekum Kalkınma, Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.  

banner111

VATANDAŞLAR, TOKLU VE EKİBİNİ İLGİYLE KARŞILADI

Gittiği her yaylada vatandaşların muhabbeti ve ilgisiyle karşılaşan İlçe Başkanı Mustafa Toklu, kendisine iletilen her talebi dikkatle dinleyerek çözüm noktasında gerekli adımları atmayıda sürdürüyor. Vatandaşlar ile birlik ve beraberliklerinin hiç bir zaman kaybolmayacağına ifade eden Başkan Toklu, "Batı bölgemizin yaylalarını ekibimizle birlikte ziyaret ederek güzel bir gün geçirdik. Göreve geldiğimiz günden bu yana geleneksel olarak her yıl yaylalarımızı ziyaret ediyor, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan her bir vatandaşımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gönül muhabbetimiz daim olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83