banner203

Başkan Yücel, Demirtaş halkına teşekkür etti

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Demirtaş Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İstişare toplantısına katılan vatandaşlar, Başkan Yücel’in bölgeye kazandırdığı en büyük yatırımlarından birisi olan 1000 kişilik Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi’ne sığamazken salonu adeta hıncahınç doldurdular.

Başkan Yücel, Demirtaş halkına teşekkür etti

Demirtaş ve çevre mahallelerin talebi üzerine bölgedeki vatandaşlarla buluşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi’nde yapılan istişare toplantısı için salona giren Başkan Yücel’i yoğun alkışlar eşliğinde ayakta karşıladı. Başkan Yücel tarafından bölgeye kazandırılan hizmet ve yatırımların yer aldığı sine-vizyon gösteriminin ardından vatandaşlar taleplerini birebir Başkan Yücel’e aktarma fırsatı buldu.

YÜCEL: “DEMİRTAŞ’A KISA SÜREDE BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK”

Sine-vizyon gösteriminin ardından istişare toplantısının açılış konuşması için kürsüye gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Demirtaş’ta kısa sürede büyük işlere imza attıklarını vurguladı. Başkan Yücel; “Demirtaş bölgemiz Alanya’nın en az hizmet alan beldelerinden birisiydi. Biz göreve geldiğimiz yıl ilk olarak bölgemizin PTT sorununu Belediyemizden yer tahsisi yaparak çözüme kavuşturduk. Demirtaş’ın rüya projelerinden Düğün Salonu ve Kültür Merkezi’ni 7 Milyonluk bir yatırımla hizmete kazandırdık. Yıllardan beri kangren haline gelmiş, bir türlü çözülemeyen Yeniadamlar Köprüsü’nü, yeni köprü inşası ve kavşak düzenlemesiyle kısa zamanda hizmete açıyoruz. Av Köşkü, Çayarası Çarşı’sı, Spor Tesisleri gibi nice hizmetlerir bölgemize kazandırdık.” dedi.


“TEKERİNİZE TOPRAK DEĞMEDEN YOLCULUK EDEBİLECEKSİNİZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Koçdavut Yolu projesi ile Demirtaş’tan yola çıkan bir aracın, birçok yaylaya ulaşımın konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabileceğini söyledi. Başkan Yücel; “Demirtaş’tan çıkan bir vatandaşımız artık Koçdavut, Beldibi, Başköy Yaylası, Sapadere Yaylası, Seki Yaylası, Tokar Yaylası, Söğüt Yaylası’ndan Kaplanhanı’na kadar yeni yaptığımız asfalt yolları kullanarak, söz verdiğimiz gibi aracının tekeri toprağa değmeden gidebilecektir.” dedi.


banner111

VATANDAŞLAR, SORU-CEVAP İLE BAŞKAN YÜCEL’E TALEPLERİNİ İLETTİ

Başkan Yücel, açılış konuşmasının ardından vatandaşlar ile soru-cevap bölümüne geçti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, talep ve önerilerini tek tek Başkan Yücel’e ilettiler.

Vatandaşları tek tek dinleyen ve taleplerinin kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacağını söyleyen Başkan Yücel, salonu hıncahınç dolduran vatandaşlara teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 09:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83