CHP Alanya’da delege seçimi sona erdi

CHP Alanya’da delege seçimi sona erdi

CHP Alanya İlçe Teşkilatı’nın 17 Temmuz’da başlayan delege seçimleri dün sona erdi. İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Alanya’da başarılı bir delege seçimi atlattık. Demokrasi örneği verdik” dedi.

banner111

CHP İlçe Teşkilatı’nın kongresi öncesi 17 Temmuz’da başlayan delege seçimleri sona erdi. Delege seçiminin son günü Cikcilli, Cumhuriyet, Çarşı, Güllerpınarı, Hisariçi, Kadıpınarı, Kızlarpınarı, Küçükhasbaçe, Tophane mahallelerinde yaşayan partililer CHP İlçe Teşkilatı’nda oy kullandılar.

Delege seçimlerini değerlendiren CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Bugün son mahalle delegelerimizi seçtik. Başarılı bir şekilde noktaladık. Elbette seçimlerde her zaman heyecan olur ama Alanya’da başarılı bir delege seçimi atlattık. Eğer üçte bir çoğunluğu sağlanamayan mahalle olursa onları duyuracağız. Bir sonraki gün sandık koyarak delege seçimlerini tamamlamış olacağız. CHP’de bir demokrasi örneği verdik. Bütün partili arkadaşlarımız rahat bir şekilde partimize ulaşarak düşüncelerini, iradelerini sandıklara yansıttılar. Bu tüm siyasi partilere örnek olacak bir davranış. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

CHP’de Bülent Kandemir, Gökhan Sipahioğlu ve Mehmet Okyanus adaylığını açıklarken, Alanya Belediye Meclis Üyesi Nazmi Zavlak’ın adı da muhtemel adaylar arasında geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2023, 12:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83