banner203

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’dan Buruk veda

CHP Alanya İlçe Teşkilatı’nın 38. Kongresi’nde CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yaptığı veda konuşmasında ülkenin muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarılması hedefi için mücadelelerinin süreceğini belirtti.

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’dan Buruk veda

CHP Alanya İlçe Teşkilatı’nın 38. Kongresi’nde konuşan ilçe başkanı Karadağ, CHP’nin Alanya’da da köklü bir parti olduğunu vurgulayarak, Alanya’nın sorunlarının ülke sorunlarından bağımsız olmadığını dile getirdi.

banner111

Halkın hakkını savunan bir mücadele verildiğini ifade eden Karadağ, otopark ve trafik sorunları, çevreyolu projesi, onkoloji hastanesi, elektrik kesintileri ve tarımsal sulama gibi önemli konuları ele aldı.

Karadağ, hükümetin çevreyolu projesini gerçekleştirmediğini ve onkoloji hastanesinin eksikliğini vurgulayarak, “Bu sorunların çözüm noktası CHP. Birinci amacımız Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili çoğunluğunu almak. Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak hedefi için mücadelemiz sürecek. Yeni seçilecek arkadaşlarımıza hafızayı devredeceğiz. CHP’nin geleceğinde devamlılık var” diye konuştu.

Karadağ konuşmasında şu sözleri kullandı;

“Alanya’nın sorunları ülkenin sorunlarından bağımsız değil. Birlikte bu sorunları aşmak için mücadele ettik. Bu haktan, halktan yana bir mücadele idi. Bu sorunlardan biri otopark ve trafik sorunu idi. Bunu dinlendirdik ama olmadı. Hükümet tarafından yapılacak olan çevreyolu projesi olmadı. Bu çevreyolu projesi trafiği rahatlatacaktı ama hükümet Alanya’ya ne yazık ki şaşı baktı. Alanya”nın bir diğer sorunu hastane idi. Alanya’nın bir onkoloji Hastanesine çok ihtiyacı var.

Onkoloji hastaları Antalya’ya gitmek için sabah yollara düşüyor. Elektrik sorunu çözülmedi. Bu beşli çetenin bir üyesi kiracı mantığı ike hareket ederek yatırım yapmadı. Tarımsal sulama Alanya’nın en büyük sorunlarından birisi . Su çok önemli. Yeniköy’de bir baraj inşaatı 7-8 yıl önce başlamasına rağmen yüzde 10 seviyesini geçmedi. Sorunlar çok fazla. Bu sorunların çözüm noktası CHP.

Birinci amacımız Cumhurbaşkalığı’nı ve milletvekili çoğunluğunu almak. Ulu Öndermiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak hedefi için mücadelemiz sürecek. Yeni seçilecek arkadaşlarımıza hafızayı devredeceğiz. CHP geleceğinde devamlılık var.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83