Cumhuriyet Halk Partisi 100 yaşında

CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan 100. Yıl kutlamasına CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Başkan Yardımcısı Mustafa Toksöz ile katıldı. 100. Yıl etkinliklerine CHP Antalya Mİlletvekili Adayı Murat  Özçelik de eşlik etti. 8 Eylül 2023 günü açılışı yapılan törenler  100. Yıl marşı ve Sunay Akın’ın sunduğu CHP ve Cumhuriyet konulu dinleti ile başladı.  

Cumhuriyet Halk Partisi 100 yaşında

CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan 100. Yıl kutlamasına CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Başkan Yardımcısı Mustafa Toksöz ile katıldı. 100. Yıl etkinliklerine CHP Antalya Mİlletvekili Adayı Murat Özçelik de eşlik etti. 8 Eylül 2023 günü açılışı yapılan törenler 100. Yıl marşı ve Sunay Akın’ın sunduğu CHP ve Cumhuriyet konulu dinleti ile başladı. 9 Eylül'de Anıtkabir ziyareti ile sürdü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ve Türkiye'nin tüm teşkilatlarından gelen yöneticiler Ata'nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.  9 Eylül akşam Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşması ve sanatçı Candan Erçetin konseri ile devam etti. 

banner111

YEREL SEÇİME HAZIRLIKLAR

100. Yıl kutlama törenlerine katılan CHP İlçe Başkanı Kandemir ekibi ile birlikte parti genel merkezinde de temaslarda bulundu. Yerel seçime yönelik nasıl bir çalışma izleyeceği konusunda görüşmeler yapıldı. CHP İlçe Başkanı Kandemir temaslarına ilişkin açıklamasında "Partimizin kuruluşunun 100. Yılını büyük bir coşku ile kutladık. Genel Merkezimizin etkinlikleri kapsamında bizde Alanya örgütüzü temsil etmek üzere Ankara'da törenlere katıldık, 100. Yıl coşkusunu yaşadık. Alanya'da da örgüt üyelerimiz kutlamalar yaptı. Temaslarımızda yerel seçimlere yönelik görüşmeler de yaptık. Gelişmeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile de paylaşacağız." Dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2023, 09:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83