Sipahioğlu’ndan birlik mesajı

Partisinin İlçe Kongresinde başkanlık yarışında Bülent Kandemir'e karşı seçimi kaybeden CHP'li Gökhan Sipahioğlu, birlik ve beraberlik mesajı verdi

Sipahioğlu’ndan birlik mesajı

Kendi sosyal medya hesabından kongreye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sipahioğlu şunları söyledi:
“Öncelikle, Mayıs 2023 genel seçim sonuçlarına, içinde bulunduğumuz mevsimin iklim koşullarına ve aşırı sıcaklara rağmen gerek delege seçimlerinde ve gerekse ilçe kongresinde seferber olan canını dişine takıp partimize ve parti içi demokrasimize sahip çıkan tüm partililerimize ve delegelerimize sevgi ve saygılarımızı sunarız. CHP Alanya İlçe Kongresini kazanıp İlçe Başkanı seçilen Sayın Bülent Kandemir ve arkadaşlarını tebrik eder, başarılar dileriz. Bu aşamada tarafımıza ve ekibimize destek vermeyen tüm partililerimiz ile delegelerimizin demokratik tercihlerine saygı duyarak kendilerine de saygı ve sevgilerimizi sunarız. Kongre sürecinde tarafımıza ve ekibimize destek veren bütün partililerimiz ile delegelerimize de sevgi ve saygılarımızı sunarak tüm desteklerine sahip çıkarak sonuna kadar temsilcileri ve takipçileri olacağımıza söz veriyoruz.
Çağdaş demokrasilerde demokrasinin ilk şartı sandık ve seçim ise de ikinci vazgeçilmez şartı çoğulculuk ve katılımcılıktır. Özlenen, istenen ve mutlaka uygulanması gerektiğini düşündüğümüz bu demokrasi anlayışımız gereği, partimiz için çok önemli olan önümüzdeki süreçte, yeni seçilen ilçe başkanı ve yönetimine ve partimize her türlü destek ve katkıyı sunmayı tüm samimiyetimizle taahhüt ediyoruz” dedi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83