banner203

58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Alanya’dan başlıyor

58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Alanya’dan başlıyor

Alanya’dan başlayacak olan 58. Cumhurbaşkanlığı Alanya- İstanbul Bisiklet Turu Koordinasyon toplantısı  Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve kurumların katılımıyla gerçekleştirildi 

Bu yıl 58’incisi düzenlenecek olan ve başlangıcı Alanya’dan yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turu Alanya etabı için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Alanya Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Ürkmezer Başkanlığında Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Alanya’daki kurumlar, Odalar ve STK’lar katıldı. 

banner111

Toplantıda Alanya’dan başlayacak olan 58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için ilçemizde bisiklet turunun gerçekleşeceği güzergahlarla ilgili trafik, yol durumları, yol kapamaları, güzergahlar ve bu güzergahlarla ilgili alınacak güvenlik tedbirleri konularında Kaymakam Ürkmezer ve  katılımcılar arasında değerlendirmeler ile kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasına yönelik çalışmalar yapıldı. 

Toplantıda 58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Alanya’da başlaması bizim için büyük bir mutluluk kaynağı diyen Kaymakam Ürkmezer ‘’ Alanya’mız bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla, yerel yönetimleriyle STK’ları, Dernekleri ve Odalarıyla böyle güzel ve büyük organizasyonların altından kalkabilen ve kendini kanıtlamış bir şehir. Ülkemizi dünyaya tanıtmakta çok büyük bir rol alan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Alanya’mızdan başlaması bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. 8 Ekim Pazar Günü Alanya’dan başlayacak olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu öncesinde kurumlarımızla bu toplantıda bir araya gelerek bisiklet turu ile ilgili alınacak olan tedbirleri konuşup gerekli planlamaları yaptık ve Alanya olarak böyle bir güzel organizasyona hazırız. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Türkiye Bisiklet Federasyonuna, Federasyon Başkanımız  Emin Müftüoğlu’na, Belediyemize, Kamu Kurumlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, 58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. 
Türkiye Bisiklet Federasyonu
#Alanya

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83