Alanya adına skandal karar! Müftüoğlu’na yakışmadı

Alanya adına skandal karar! Müftüoğlu’na yakışmadı

Alanyalı Emin Müftüoğlu’nun başkanlığını yaptığı Türkiye Bisiklet Federasyonu’nca düzenlenen 59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, 21-28 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Önceki yıllarda Alanya’dan başlayan tur, bu yıl Antalya-Antalya etabı ile başlayacak.

banner111

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından gerçekleştirilen 59. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 21-28 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek. Alanyalı Emin Müftüoğlu’nun başkanlığını yaptığı Türkiye Bisiklet Federasyonu’nca belirlenen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, Antalya-Antalya etabı ile başlayacak.


Daha önceki yıllarda Alanya etabı ile başlayan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda bu yıl Alanya etabı yerine Antalya-Antalya etabı ile başlayacak. 134 kilometrelik Antalya-Antalya etabında pedal çevirecek olan sporcular, yarışın ikinci gününde Kemer ile Kaş arasında 190,6 kilometrelik parkurda yarışacak. Fethiye-Marmaris arasında 156 kilometre, Marmaris-Bodrum arasında 137,9 kilometre, Bodrum-Kuşadası arasında 177,9 kilometre, Kuşadası-Manisa (Spil Dağı) arasında 160,1 kilometre ve Çeşme-İzmir arasında 125,4 kilometrelik etapta yarışacak olan sporcular, İstanbul-İstanbul etabında ise 105.4 kilometre pedal çevirerek, turun şampiyonunu belirleyecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2024, 17:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83