Alanyaspor Store'dan 'Turuncu Sevdam' kampanyası

Alanyaspor'dan yapılan açıklamada, 'Alanyaspor Store mağazamızdan sen de ürün al, 'Turuncu Sevdam' kampanyamıza katılarak takımımıza destek ol!' ifadeleri kullanıldı.

Alanyaspor Store'dan 'Turuncu Sevdam' kampanyası

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

banner111

'Alanyaspor Store mağazamız, 'Turuncu Sevdam' kampanyası ile taraftarlarımızın ve işletmecilerin, lisanlı ürünlerimizi satın alarak hem kulübümüze destek olması, hem de kentimizde turuncu yeşilli renklerin hakim olması amaçlanıyor. 

Alanyaspor Store Mağazamızın Kurumsal Satış Müdürü Serhat Coşkun, Alanya'da yaşayan herkesi kampanyaya destek vermede davet ederek, "Bir yandan 2022-2023 sezonu öncesi mağazamızda ve şubelerimizde ürün yelpazemizi genişletme çalışmalarımız devam ederken, diğer yandan da lisanslı ürün kullanımını artırmak, kentimizde kulübümüzün turuncu yeşilli renklerin hakim olmasını sağlamak ve en önemlisi de kulübümüze katkı sağlamak istiyoruz. Bu amaçla öncelikle taraftarlarımızı, daha sonra tüm işletmecilerimizi mağazamızdan ürün satın almaya, işletmelerinde turuncu yeşilli ürünlerimizi kullanmaya davet ediyoruz" dedi.'

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83