banner203

Alanyaspor ve ALTSO'dan farkındalık maçı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ile Alanyaspor işbirliğinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle farkındalık oluşturmak amacıyla özel bir etkinlik düzenlenecek.

Alanyaspor ve ALTSO'dan farkındalık maçı

02 Aralık günü Saat 17:00’da Alanyaspor tesislerinde düzenlenecek etkinlikte “Sakine Nesibe Zamanoğlu ile Alanya Özel Eğitim Meslek Okulu Öğrencileri özel çocuklar ile Alanyasporlu oyuncular gösteri maçı yapacaklar. 
Etkinliğe aynı zamanda Özel Sporcular Federasyonu Başkan Vekili de olan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve ALTSO Başkanı Eray Erdem’in yanı sıra Alanyaspor ve ALTSO Yöneticilerinin de katılacağı açıklandı

banner111

Konuya ilişkin bir açıklama yapan ALTSO Başkan Yardımcısı Yakut Benal,  her biri özel, özel olduğu kadar da güzel olan çocuklarımızı mutlu etmek ve toplumda farkındalık yaratmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlemeye karar verdiklerini belirterek, “ Bu fikrimize sahip çıkan ve bizleri kırmayan şehrimizin gururu Alanyaspor’un Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve ALTSO Başkanımız Eray Erdem’e çok teşekkür ediyorum.  Alanyaspor’umuzun başarılı sporcuları bu gösteri maçında özel çocuklarımız gibi hayatı yavaşlatacaklar, onların gözünden dünyaya bakarak topluma mesaj verecekler. Burada çocuklarımız gibi engelli ailelerimiz konusunda farkındalık yaratacağımızı düşünüyoruz. Bu tip etkinliklerle ayrıca özel gereksinimli çocuklarımızın spor , sanat ve iş yaşamında ki başarı hikayelerine ilham olmak ve özgüvenlerini  desteklemeyi de amaçlıyoruz. Kalpleri pırıl pırıl, yürekleri bir kuş gibi çarpan çocuklarımız konusunda sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde değil bundan sonra da başta eğitim olmak üzere birçok projeyi hayata geçirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.