Alanyaspor yanan ormanlarımız için sahaya çıkıyor

Alanyaspor yanan ormanlarımız için sahaya çıkıyor

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Alanyaspor'umuz ile Konyaspor'umuz arasında 8 Ağustos'ta hazırlık maçı yapılacak. Seyircili oynanacak bu maçtan elde edilecek hasılatı yangın bölgelerimize bağışlayacağız" dedi.

banner111

Aytemiz Alanyaspor Kulüp binasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 8 Ağustos Pazar günü İttifak Holding Konyaspor ile Alanya’da oynayacağı hazırlık maçından elde edilecek hasılatın, orman yangınlarında zarar gören bölgeler için bağışlanacağını söyledi.

Ülkemizdeki yangınları üzülerek takip ettiklerini belirten Çavuşoğlu, "Can kayıplarımız oldu. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarımıza başsağlığı diliyorum. İnşallah en kısa zamanda kontrol altına alınır. Biz de sık sık bölgelere giderek çalışmaları yakından takip ediyoruz. Yanan ve yıkılan evlerin yerine Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yenileri yapılacak. Ormanlarımızda da yanan yerlerin yeniden yeşermesi için seferber olacağız. Alanyaspor olarak biz de projelere ciddi anlamda katkı sağlayacağız" dedi.

Yeni sezonda statlara yüzde 50 kapasite ile seyirci alınacağını kaydeden Çavuşoğlu, "Alanyaspor'umuz ile Konyaspor'umuz arasında 8 Ağustos'ta hazırlık maçı yapılacak. Seyircili oynanacak bu maçtan elde edilecek hâsılatı yangın bölgelerimize bağışlayacağız. Aşısı ve testi olan seyirciler stada girebilecek. Hem kendi, hem de çevremizdeki insanların sağlığını tehlikeye atmamak için herkesin aşı olması gerektiğini düşünüyorum. Yeni sezonda statlara yüzde 50 seyirci alınacak. Bu nedenle statlara gelen seyircilerimizin aşılı ve testli olmasını özellikle istiyoruz." diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83