‘Alanyasporum Okulumda’ projesi yeniden imzalandı

Alanyaspor'un daha önce Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği ‘Alanyasporum Okulumda’ projesi, geliştirilerek yeniden hayata geçirildi.

‘Alanyasporum Okulumda’ projesi yeniden imzalandı

‘Alanyasporum Okulumda’ projesinin imza töreni Alanyaspor Kulübünde yapıldı. Törene Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Minibüsçüler Odası Başkanı Paşa Özkan, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Tevfik Yılmaz, yönetim kurulumuz ve taraftar grubu temsilcileri katıldı. 

banner111


İmza töreninde ilk olarak söz alan ilçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, proje hakkında bilgiler verdi. Projenin 2023 yılında sona erdiğini ve gelinen noktada bu projenin devam etmesi gerektiği kanaati oluştuğunu belirten Yılmaz, “Bu projeyi geliştirerek tekrar hayata geçirmek için toplanmış bulunuyoruz. Yeni süreçte öğrencilerimizin maçlara gidiş gelişleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek. Taraftar durakları oluşturulacak. Öğrencilerimize küçük yaşlardan itibaren fair play programını öğretmek, Alanyasporumuza zarar vermeden müsabakaların nasıl izleneceğini göstermek ve takım sevgisini aşılamak amacıyla bu projemizi başlatmıştık. Biraz daha geliştirerek bu projemizi devam ettireceğiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2023, 15:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83