banner203

‘’Anne Beni Maça Götür’’ protokolü imzalandı

Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi , Aytemiz Alanyaspor Kulübü ve Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ‘’ Anne Beni Maça Götür’’ Protokolü imzalandı

‘’Anne Beni Maça Götür’’ protokolü imzalandı

Ahenk Projesi kapsamında ilçemizde eğitim gören öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal ve sportif anlamda da kendilerini geliştirmeleri ve İlçemizi süper ligde temsil eden Aytemiz Alanyaspor’a gereken desteğin verilmesi amacıyla Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yıllmaz arasında; Aytemiz Alanyasporun süper lig ve Türkiye Kupası müsabakalarındaki ligde geriye kalan son 5 maçını öğrenciler, anneleri ve öğretmenlerin ücretsiz izleyebileceği ‘’Anne Beni Maça Götür’’ protokolü imzalandı.

Protokol imza töreninde konuşan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Saygı değer katılımcılar hepinizi selamlıyorum. Ahenk Projesi kapsamında imzalayacağımız bu protokol çocuklarımızın spor ruhunu yaşamaları ve kentimizin bir değeri olan Alanyasporu takip etmelerine olanak sağlayacak. Alanyaspor kentimizi gerek süper ligde gerek Türkiye kupasında ve Avrupa’da başarılı bir şekilde temsil ediyor ve etmeye de devam edeceğine inanıyoruz. Anne Beni Maça Götür protokolü tüm Alanyalı vatandaşlarımızı ortak değerimiz olan Alanyaspor etrafında buluşturacak. Biz öğrencilerimizin sadece akademik anlamda değil sosyal, kültürel ve sportif anlamda da donanımlı olmalarını istiyoruz. Bu kapsamda öğrencilerimizin hem fair play hem spor ruhu hemde sportif anlamda kendilerine katkı sağlayacağına inandığım bu projenin kentimize hayırlı olmasını diliyorum ve bu projeye destek veren sayın Aytemiz Alanyaspor Başkanımız Hasan Çavuşoğlu’na Alanyaspor kulüp yöneticilerine ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Kaymakam Ürkmezer’in konuşmasının ardından söz alan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ‘’ Alanyasporu’muz ligde önemli bir konumda ve Türkiye kupasında da yarı final oynayacak . Bizlere düşen görev ise Alanyasporumuzu her anlamda destekleyerek takımımıza sahip çıkmaktır. Anne Beni Maça götür kampanyamız ile ligdeki son 5 maçımızı öğrencilerimiz, anneleri ve öğretmenlerimize ücretsiz olarak izleme imkanı sunuyoruz. Bu vesileyle Sayın Kaymakamımıza Belediye Başkanımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve destek veren herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

banner111

Alanyaspor bizim ortak değerimiz diyen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise öğrencilerimizin spora sevgisinin ve ilgisinin böyle güzel bir projede buluşması son derece önemlidir. Ben buradan tüm öğrencilerimizi ve annelerini Alanyasporumuzun ligdeki son maçlarını izlemeye davet ediyorum projeye destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83