Efelere çoşkulu karşılama

Efelere çoşkulu karşılama

banner111

Geçen hafta kendi evinde Cizre Belediyespor'u 3-0 yenerek 25 puandan 28 puana yükselerek 4. sıraya oturan Alanya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı her hafta sürdürdüğü okul ziyaretlerini bu hafta Yedibilim Koleji'nde devam ettirdi.
Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken'in de katıldığı söyleşide öğrenciler Alanya'nın Efeleri'ni büyük bir coşkuyla karşıladı. 
Söyleşiye Takım Baş Antrenörü Serkan Oğuz,
Atletik Performans Antrenörü Ali Furkan Yarar,
Kaptan Emin Gök, Smaçör  Cafer Kirkit ve 
Pasör çaprazı  Bardia Saadat katıldı.
Söyleşide Yedibilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Karatoprak, Okul Kurucularından Ersin Özkanlı, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Uzun, Ortaokul Gelel Koordinatörü Arzu Şerbetçioglu  hazır bulundu. 
Konferans Salonu'nu hınca hınç dolduran öğrenciler, oyuncuları soru yağmuruna tuttu.
Tarihinde ilk kez Efeler Lig'ine yükselen Alanya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı'nın Süper Lig'e çıkma süreci konusunda bilgi veren Kulüp Başkanı Mehmet Erken, takımın bundan sonraki hedefi konusunda konuştu.
Takım Baş Antrenörü Serkan Oğuz, spor ve voleybol konusunda bilgiler verdi. Spor yapmak isteyen gençlere tavsiyelerde de bulunan Oğuz,  okul ile sporun birlikte nasıl yürütüleceği hakkında bilgi verdi.
Son derece keyfli bir ortamda gerçekleşen söyleşi de öğrenciler, oyunculara birbirinden ilginç sorular sorarak zaman zaman salonu kahkaha tufanına boğdu.
Söyleşi sonunda okul yönetimi Erken, Oğuz ve oyunculara çiçek takdim ettiler. Erken de takım forması hediye ederek, okul yönetimi ve öğrencilere ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
Oyuncuların ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden Yedibilim'li gençler, bundan sonra tribünlerde bulunarak efelere destek olacakları konusunda söz verdiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83