Oktay, yeniden başkan seçildi

Oktay, yeniden başkan seçildi

Geçen yıl Alanya’ya kazandırılan, bir yıl içerisinde büyük başarılara imza atan ve Alanya’yı yurt dışında temsil etme hakkı kazanan Alanya Stars Hokey Kulübü birinci olağan genel kurulunu Alanya gençlik merkezinde gerçekleştirdi.  


Divan başkanlığına Reşit Sarıçiçek kâtip üyeliklerine ise Aslan Uslu ve Kadir Macaroğlu’nun seçilmesiyle birlikte, divan başkanı üyeleri Atatürk ve Türk Şehitlerinin manevi huzurunda 1 dakikalık saygı duruşuna davet etti. Saygı duruşuna müteakip divan başkanı üyelere teşekkür etti. Geçici yönetim kurulu başkanı Mahir Oktay tarafından faaliyet ve mali raporlar okundu. Divan başkanı okunan her iki rapor genel kurula sundu. Genel kurulca raporların ibra edilmesiyle birlikte, yeni yönetim ve denetleme Kurulu asıl ve yedek üye seçimlerine geçildi. Oylamanın blok liste şeklinde yapılmasına karar verildi. Genel kurul üyelerinin oylarını kullanmasının akabinde divan başkanı 2021-2022 Alanya Stars Hokey Kulübünün yeni yönetimini açıklandı.


Mahir Oktay yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilirken yönetim, denetim ve diğer kurullarda aşağıdaki isimler yer aldılar. 
Ahmet Eşref Sarı
Hasan Dişkaya
Necati Topal
Ersen Aydın
Mehmet Yılmaz 
Can Baysal
Kadir Macaroğlu
Aslan Uslu
Hakan Halit Yeni
Mehmet Alkan
Murat Yılmaz
Reşit Sarı Çiçek
Abdurrahman Küçükkaya
Hakan Çini
İhsan Karataştan

banner111


Yeniden başkan seçilen Oktay,’’ Alanya’mız ve Türk sporu adına çalışmalarımıza hız kesmeden, ara vermeden devam edeceğiz. Genel kurul üyelerimiz başta olmak üzere, destek veren katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum ‘’dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83