Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi düzenlendi

Yönetim bilişim sistemleri öğrencileri Antalya'da 7. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’nde bir araya geldi.

Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi düzenlendi

Türkiye’deki Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri tarafından gönüllülük esaslı düzenlenen Yönetim Bilişim Zirvesi bu yıl Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencilerinin ev sahipliğiyle Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

banner111

22 konuşmacı tecrübelerini paylaştı

İki gün süren ve teması "Yeni Nesil Yönetim Bilişim Sistemleri ve Metaverse" olan zirvede alanında uzman 22 konuşmacı kendi tecrübe ve birikimlerini farklı bakış açılarıyla öğrencilerle paylaştı. Zirveye 14 üniversiteden çok sayıda öğrenci katılım sağladı. Bilişim sektöründeki ulusal düzeydeki iş insanlarının da katıldığı zirvede, bilişim sektöründeki güncel ve inovatif uygulamalar paylaşıldı. Zirvede, açılan bilişim temalı stantlar ve yarışmalar büyük ilgi gördü. Ulusal zirvede öğrenciler aynı zamanda bölgesel ve ulusal düzeyde tanınan girişimciler ile bir araya gelme fırsatı buldu.
Zirvede açılış konuşması yapan Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Erturgut, günümüzde yöneticilerin karar vermesinde bilişim sistemlerinin artan önemine ve değerine vurgu yaparak tüm zirve katılımcılarına teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.