banner203

'Bekar Rus kadınlara Türkiye tatili yasaklansın'

'Bekar Rus kadınlara Türkiye tatili yasaklansın'

Rusya Devlet Duması’nda iktidardaki Birleşik Rusya Partisi’nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov, “Govorit Moskva” radyosunda yaptığı konuşmada, evli olmayan Rus kadınlarının Türkiye’ye tatile gitmemesi gerektiğini söyledi.


Yerel Türk erkeklerinin yalnız kadınları alkolle sarhoş etmeye çalışarak kullanmalarıyla ünlendiklerini belirten Milonov, “Çoğu zaman, birçok Rus kadını kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor. Büyük aşktan sonra doğan çocuk, bu Türk paşasının malı oluyor. Anne ise tüm haklarından mahrum ediliyor” diye konuştu.

Gazete.Ru’da yer alan habere göre milletvekili, bu tür aşk hikayeleri hakkında birçok şikayet aldıklarına işaret ederken, evli olmayan Rus kadınların Türkiye‘ye seyahat etmesinin yasaklanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Duma’da ilginç önerileriyle sürekli gündeme gelen Milonov, daha önce kredi tahsilatı faaliyetlerinde bulunan Rusların emekli maaşlarından mahrum bırakılmasını önermişti.

banner111

“Yaşlıları ve anneleri arayarak para istemek ve onları tehdit etmek için tam bir soysuz ve alçak olmak gerekir”diyen Milonov, bu alanda çalışanların Rus vatandaşlığından çıkarılması gerektiğini vurgulamıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 09:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83