banner203

GZP Alanya’nın yer aldığı uçuş programı belli oldu

Corendon Airlines, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan sonra Danimarka pazarına da giriş yapıyor. Firma bu kapsamda GZP Alanya’ya iki farklı destinasyondan perşembe ve pazar günleri sefer düzenleyecek

GZP Alanya’nın yer aldığı uçuş programı belli oldu

Corendon Airlines, 24 Haziran itibari ile de 3 uçağını yeni pazarına konumlandırarak konumunu güçlendirecek. Zorlu geçen pandemi döneminin ardından pazar ve destinasyon sayısını artırarak büyümeye kaldığı yerden devam eden Corendon Airlines, Danimarka pazarına hızlı bir giriş yapacak.

8 NİSAN'DA ANTALYA'DAN DANİMARKA SEFERLERİNE BAŞLAYACAK

8 Nisan 2022’den itibaren Antalya’dan Kopenhag, Billund ve Aalborg’a direkt uçuşlara başlayacak olan uluslararası havayolu, 24 Haziran itibariyle ise 2 uçağını Kopenhag’a; 1 uçağını da Billund’a konumlandırarak Danimarka’nın bu en yoğun havalimanlarından Türkiye, İspanya ve Yunan Adalarına turistik uçuşlara başlayacak. Havayolu şirketi haftanın iki günü Kopenhag ve Billund’tan Alanya Gazipaşa (GZP) Havalimanı’na da sefer düzenleyecek.Yaz boyu Kopenhag’dan haftada 30; Billund’dan ise haftada 14 uçuş yapacak Corendon Airlines, 2022 kışı itibariyle uçuşlarına ara vermeden devam etmek hedefinde.

banner111

‘DANİMARKA PAZARI BİZİ HEYECANLANDIRIYOR’

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Avrupa pazarında büyüme stratejilerine pandemi sonrası kaldıkları yerden devam ettiklerini anlatırken, Danimarka pazarının da kendilerini heyecanlandırdığını belirtti. Yıldıray Karaer, “Danimarka pazarına da tıpkı yıllardır Almanya, Hollanda, Belçika, Polonya, İngiltere pazarlarında yürüttüğümüz iş modeli ile giriyoruz. Bu ülkelerde yıllardır uyguladığımız ve başarılı olduğumuz üzere Danimarka’da da büyüklü veya küçüklü; klasik veya dinamik tur operatörleri ve acenteler ile iş birliği yapmak üzere yola çıktık” şeklinde konuştu. Karaer, “Kısa zaman içerisinde Danimarka’dan daha fazla turistik destinasyona uçmayı hedefliyoruz. İlaveten, bu meydanlarda konumlandırdığımız uçaklarımız ile uçuşlarımızın kış sezonunda da devam edeceğini müjdelemek istiyorum” diye belirtti.Corendon Airlines’ın tur operatörleri, seyahat acenteleri ve corendonairlines.com web sitesi üzerinden satışa sunulan Danimarka uçuş programı şu şekilde:

KOPENHAG PROGRAMI

- Kopenhag – Antalya : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi
- Kopenhag – Gazipaşa : Perşembe, Pazar
- Kopenhag – Bodrum : Salı, Cuma
- Kopenhag – İzmir : Perşembe, Pazar
- Kopenhag – Dalaman : Çarşamba, Cumartesi
- Kopenhag – Konya : Salı, Cuma
- Kopenhag – Heraklion (Girit) : Pazartesi
- Kopenhag – Chania (Girit) : Salı, Cuma, Pazar
- Kopenhag – Rodos : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
- Kopenhag – Kos : Salı, Cuma
- Kopenhag – Palma de Mallorca : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
- Kopenhag – Gran Canaria : Pazar
- Kopenhag – Teneriffe : Perşembe
- Kopenhag – Ibiza : Perşembe

BİLLUND PROGRAMI

- Billund – Antalya : Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi
- Billund – Gazipaşa : Perşembe, Pazar
- Billund – Bodrum : Cuma
- Billund – Heraklion (Girit) : Pazartesi
- Billund – Chania (Girit) : Salı ve Cuma
- Billund – Rodos : Çarşamba, Cumartesi
- Billund – Kos : Salı
- Billund – Palma de Mallorca : Perşembe, Pazar
- Aalborg – Antalya : Perşembe, Pazar

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83