banner203

Turizmci aday sektör temsilcileri ile buluştu 

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem ve ekibi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. ALTSO Başkan Adayı ve turizm sektör temsilcilerinin toplantısında hedefler ve sektörün beklentileri değerlendirildi. 

Turizmci aday sektör temsilcileri ile buluştu 


Kendisi de turizmci olan ALTSO Başkan Adayı Erdem, sektörün sorunlarını yaşayan bir kişi olarak çözümleri konusunda da önemli projeleri olduğunu söylediği açıklamasında şu ifadeleri kullandı: ‘Alanya turizm değerleri açısından zengin bir kent. Deniz, kum, güneş, tarih, sosyal hayat, doğa, gastronomi, sağlık ve spor ile çok yönlü bir saha. Bu alanların her birinden kentimize maksimum fayda için elimizden geleni yapacağız. Elbette ALTSO olarak en önemli görevimiz dinamikleri harekete geçirmek ve Ankara ile bağlantılarda aracı olmak olacak. Marka kentimizin marka değerini yükseltmek başta olmak üzere turizmcilerin sorunlarının çözümü ve Alanya’nın tanıtımında ortak hareket etmek en önemli sözümüz olacaktır.’ dedi. 

banner111


Toplantı daveti nedeni ile ALTİD Başkanı Sili ve toplantıya katılan yönetim kurulu üyelerine de teşekkür eden Erdem ‘ Ekibimizde turizmi çok iyi bilen deneyimli çalışma arkadaşlarımız var. Önceliğimiz ortak akılla, tüm dinamikleri işin içine katarak çalışma yapmak. Bu anlayış ile bizleri kabul eden ALTİD yönetimine de teşekkür ederim.’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83