Bölge:
Türel gaziyi araçtan indiren şoförü affetmedi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazi Veli Akkuş’u toplu taşıma aracından zorla indiren araç sürücüsünü affetmedi. Yapılan inceleme sonrası araç sürücüsü toplu taşıma araç kullanımından men edildi.  

Bugüne kadar Gazi, Gazi ve şehit yakınlarının her zaman yanında yer almaya özen gösteren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in konuya gösterdiği hassasiyet çerçevesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından verilen Gazi, Gazi ve Şehit Yakınları Çipli Kartları Antalya Kart Elektronik Kart Sistemine entegre edildi. Bu sayede vatan uğruna canını feda eden Aziz şehitlerimizin kıymetli yakınları ile kahraman gazilerimiz ve yakınlarının Antalya’da toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanabilmeleri sağlandı. 

Şehitlerimizin hatırasına sahip çıkmaya, gazi, gazi ve şehit yakınlarımızın acılarını dindirebilmeye özen gösteren bir yaklaşım sergileyen Antalya Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde Gazi Veli Akkuş’u gazi kartının geçersiz olduğunun ileri sürürerek otobüsten indiren şoförü affetmedi.  Yapılan incelemeler sonrasında söz konusu şoför toplu taşıma araç kullanımından men edildi. 
banner111
Anahtar Kelimeler
Menderes Türel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Böcek: Seçim öncesi ne söylediysek yapacağız
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ilçelerdeki ilk resmi ziyaretini Gazipaşa ilçesine...

Haberi Oku