Gündem:
AEDAŞ'tan Alanya'da ikinci kesinti duyurusu

 Konuyla ilgili açıklama şöyle:

Alanya'da planlı elektrik kesintisi

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) olarak tüketicilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin edilmesi amacı ile trafo yenileme çalışması ve hat bakım çalışması yapılacağından Alanya’nın bazı bölgelerinde 6 Ekim 2016 Perşembe günü saat 13.00 ile 16.00 arasında planlı kesinti yapılacaktır. 

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) olarak tüketicilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin edilmesi amacı ile trafo yenileme çalışması ve hat bakım çalışması yapılacağından Alanya’nın bazı bölgelerinde planlı kesinti yapılacaktır. 06 Ekim 2016 Perşembe günü 13:00 ile 16:00 saatleri arasında DSİ kendisine ait hat başı ayırıcısı bakımı yapacağından dolayı ŞELALE KUZYAKA ÇIKIŞI'na elektrik verilemeyecektir. Yapılacak enerji kesintisinden Dim Çayı Piknik Alanları, Dim Kuzyaka Mahallesi ve Akçatı Mahallesinin bir kısmı etkilenecektir.

Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceği gibi, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde hatlarda enerji mevcut olacağından, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Kamuoyuna duyurulur.

banner111
Anahtar Kelimeler
Elektrik Kesintisi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Çavuşoğlu şehidimizin mevlidine katıldı
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu şehidimiz Fatih Uysal'ın mevlidine katıldı

Haberi Oku