Gündem:
Alanya'da itfaiyeciler unutulmadı
Her yıl 25 Eylül ve 2 Ekim tarihleri arasında yurt genelinde İtfaiyeciler Haftası olarak kutlanıyor. Hafta kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’in ev sahipliğinde Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Alanya İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İtfaiye Müdürü Mehmet Oral ve itfaiyeciler Harputlu’yu çiçekle karşıladı. Harputlu Yücel ve Güney, itfaiyecilerle tek tek tokalaşarak itfaiyeciler haftasını kutladı. 

Kaymakam Harputlu, “ itfaiyecilik iyi bir ekip işini gerektiriyor. Ekibin bir birini tanıması hareket ve olaya müdahale becerisini üst düzeye çıkarır. Gece gündüz çalışan tüm itfaiyecileri canı gönülden kutluyorum. 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de Alanya itfaiyesinin çok başarılı olduğunu belirterek haftalarını kutladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Gerek Kaymakamımızın gerekse Belediye Başkanımızın ziyaretinden mutlu olduk. Alanya İtfaiyesi Antalya genelindeki bir çok itfaiyeden hem ekipman, hem tecrübe hem de çalışmasıyla önde geliyor. Müdürümüz Mehmet Oral ve ekibine teşekkür ediyorum.“ dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Toklu'dan vergi borcu yapılandırma çağrısı
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, vergi borcu bulunan vatandaşları...

Haberi Oku